Nejlepší program pro hromadné zasílání e-mailů

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Josef Kraus 16. 2. 2012 17:01

Informace o nových verzích programů, obchodní sdělení klientům či zprávy přátelům. K tomu všemu je zapotřebí program, který je schopný evidovat dlouhou řadu adres, spravovat kontakty, vytvářet hromadné sdělení nebo rozesílat pravidelně e-maily podle připraveného plánu. Jaký program je na tyto činnosti tím nejlepším? Je nutné využívat profesionálních a placených produktů, nebo víte o nějaké bezplatné a přitom schopné variantě?
Josef Kraus
Redaktor Živě.cz

Odeslat příspěvekod iFR3NK 16. 2. 2012 17:11

Na waybook.cz pouzivame SuperMailer. Umi opravdu spoustu veci.

napr. ja nejcasteji pouzivam
  • Textova i HTML verze newsletteru s relativne dobrym editorem
  • Delay mezi odesilanim
  • Odesilani po davkach

Je to placene, ale stoji to za to, pokud to myslis s newsletterama trochu vazne.
iFR3NK
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 2. 2012 17:55

Jinymi slovy hledame navod pro spammery zacatecniky. Coz se hodi, protoze spamu udajne v posledni dobe lehce ubylo.

Bravo, redakce. :lol:
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod petko kotov 16. 2. 2012 18:22

mailchimp.
pocitac: AT 486 DX2 s monitorom a klavesnicou
telefon: tesla Isn1832 /tlacidlovy/
hodinky: Prim - Automatic
kava: Jacobs Kronung 250g
oriesky: Erdnusse wurzig-pikant Lorenz snack world 150g
toaletny papier: Tento economy, 3vrstvovy, 68 m
petko kotov
Junior

Odeslat příspěvekod vkliber 16. 2. 2012 18:53

Pokaždé si přepíšu vlastní verzi prográmku v php, protože (alespoň v mém případě) je každé hromadné odesílání v něčem specifické. Také jsem kdysi hledal free službu, ale co jsem našel se nedalo použít.
vkliber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Error503 16. 2. 2012 19:20

hromadný mail?
co třeba libovolný MUA? stačí si připravit seznam příjemců a je to otázka sekund.

nebo to naskriptovat v bashi či powershellu (nebo v php či jiném nástroji).

nebo to rozeslat přes CRM, je-li zapotřebí personalizace zprávy a jiné blbinky, které normální smrtelník jinak těžko zvládne.

hromadnou korespondenci zvládají snad i různé kancelářské balíky.

IMHO nesmyslná otázka. podobně jako minulý týden nesmyslná otázka na nejlepší SW na úpravu fotek. záleží na konrétním cíli. *thumb down*
Error503
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akira.uzai 16. 2. 2012 19:57

No na ty kancelářské balíky bych moc nesázel. Toto lze řešit jen přes serverové služby. Musíte počítat s tím, že se cca 40 000+ nějakou dobu rozesílá, i když to budete posílat server hodně rychle. Navíc kancelářský balík asi nevygeneruje log, zda se dovedou napojit do fronty e-mailů, pokud spadne připojení. Nevím zda zvládnou kontrolu správné syntaxe e.mailové adresy, kontrolu duplicity těchto adres, atd... Trošku bych se u běžného kancelářského počítače bál i toho, že proces rozesílání shodí nějaká aktulizace, která si vyžádá restart.
Naposledy upravil Vebloud dne 23. 10. 2012 15:18, celkově upraveno 1
Důvod: Myslím, že na citační pravidla už jsem jednou upozorňoval. Zaprvé se necituje předchozí post a za druhé když už se cituje, tak ne celý post, ale ta část na kterou se reaguje.
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa Vybíhal 16. 2. 2012 20:33

Kdysi dávno, když jsem potřeboval něco podobného, jsem našel EMP. Celkem šikovný softík.
Pepa Vybíhal
Junior

Odeslat příspěvekod Error503 16. 2. 2012 21:06

předesílám, že nechci, aby se to tu změnilo v diskusi dvou lidí, proto je toto má poslední reakce v tomto tématu.
akira.uzai píše:No na ty kancelářské balíky bych moc nesázel. Toto lze řešit jen přes serverové služby.

zaujaly Vás kancelářské balíky. nějak Vás ale nezaujala ta část o vhodném použití toho kterého nástroje. pokud Vám pro uvedený případ připadá kancelářský balík nevhodný, tak jej zřejmě nepoužijete. připadá mi to přirozené. pokud i Vám, pak není sporu, tedy debata končí.
akira.uzai píše:Trošku bych se u běžného kancelářského počítače bál i toho, že proces rozesílání shodí nějaká aktulizace, která si vyžádá restart.

mimochodem, pokud Vám uprostřed práce upadne jakýkoli SW kvůli aktualizaci, pak je třeba hledat chybu jinde. ale to je na jiné téma.
Naposledy upravil Vebloud dne 23. 10. 2012 15:20, celkově upraveno 1
Důvod: Přečíst citační pravidla, necituje se celý příspěvek, ale pouze část na kterou odpovídám.
Error503
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akira.uzai 17. 2. 2012 09:01

já myslel, že je možné reagovat jen na některou část příspěvku, netušil jsem, že když nebudu reagovat na celý váš příspěvek, že vás tak urazím, asi mně spletlo to logo "Super Fórum", většinou ve fórech diskutují uživatelé mezi sebou, nevěděl jsem, že to v tomto případě neplatí
Naposledy upravil KineCZek dne 17. 2. 2012 12:40, celkově upraveno 1
Důvod: Inteligentni clovek NECITUJE predchozi prispevek. Tem ostatnim alespon doporucim precteni pravidel fora.
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod l.jancik 17. 2. 2012 09:14

Používám SendBlaster 2 - umí delay mezi zprávami, mezi balíkem zpráv, html i text email, má i personifikaci, generuje log, ale je placenej - na v podstatě každoměsíční rozesílání emailů zákazníkům se vyplatí.

pro redakci - co takhle opravit čas na serveru?
l.jancik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rendaas 19. 2. 2012 23:05

co používá readakce za program?
Limitovaná nabídka – už jen několik dní

Pořiďte si ADSL/VDSL internet
právě teď v akci - s modemem jen za 1 Kč

Nejpoužívanější pevný internet v ČR
stabilní a spolehlivý ADSL/VDSL internet s non-stop podporou
bez poplatků za pevnou linku a bez omezení množství přenesených dat
jen v eShopu WiFi modem za 1 Kč (už jen do 31. 3. 2012)
objednejte ještě dnes, dokud je tato nabídka úplně neskončí

Ověřit dostupnost
a zjistit více

Tento komerční email je vám zasílán na základě vámi uděleného souhlasu při registraci do Klubu čtenářů a předplatitelů Mladé fronty. V případě, že si nepřejete tyto komerční maily dostávat, odhlaste se prosím klepnutím na tento odkaz.
Rendaas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 2. 2012 10:44

Rendaas: :lol:

Treba hledaji i neco pro sebe ... nikdy nevis. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod novottom 26. 4. 2012 14:40

my ve firmě používáme specializovaný program centralnews

je to také placený nástroj, který umožňuje všechny standardní a pokročilé funkce - statistiku zobrazených, přečtených, nepřečtených mailů, odesílání grafických letáků i HTML zpráv, tvorbu uživatelských skupin, filtraci jednotlivých příjemců atd...
novottom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 26. 4. 2012 15:23

akira.uzai píše:Trošku bych se u běžného kancelářského počítače bál i toho, že proces rozesílání shodí nějaká aktulizace, která si vyžádá restart.

pokud tam děla spravce tatar tak je možny všechno - ale hledal bych chybu primarně v člověkovi co neni schopen ani takovou trivialitu ošetřit.
Naposledy upravil Vebloud dne 23. 10. 2012 15:22, celkově upraveno 1
Důvod: Záměna citace z kód.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Další stránka