Automatická aktualizace Flash Playeru

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Fox-Mulder 30. 6. 2012 21:44

Zdravím,

v počítači mám momentálně nainstalovaný Flash Player verze 11.2.202.235. Ten byl instalován dříve z offline instalátoru. U Flash Playeru v jeho nastavení v ovládacích panelech mám zapnutou volbu Instalovat dostupné aktualizace automaticky, ale Flash Player se mi nezaktualizoval, přestože na stránkách Adobe je již verze 11.3.300.257. Netuším proč, ve Firewallu mám povolen proces C:\Windows\System32\Macromed\Flash\FlashPlayerUpdateService.exe, i v ovládacích panelech v naplánovaných úlohách (čehož aktualizace využívá) je jeho aktualizace povolena. Netuší někdo, jestli nemám něco ještě špatně, případně jestli Adobe automatické aktualizace neuvolňuje později než na webu? Dříve jsem měl autoaktualizace vypnuté a občas zaktualizoval ručně novou instalací z offline instalátoru, až teď jsem se rozhodl zapnout autoaktualizace, takže nevím jak by se to mělo správně chovat. Jak se Flash aktualizuje vám?
S tímto jsem samozřejmě kontaktoval společnost Adobe, ale odpověděli mi něco ve smyslu, že jde o free produkt a tak mi nemůžou poskytnout podporu. :-(
Fox-Mulder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 1. 7. 2012 08:00

V posledních verzích Flash Playeru se změnily možnosti aktualizace. Zkus aktualizovat ručně na poslední verzi.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 1. 7. 2012 10:50

Mně se aktualizace Flashe nabízejí jen po restartu.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
VIP uživatel