problém s YT videem v IE9

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sirius1983 29. 7. 2012 10:21

Dobrý den, mám problém s přehráváním YT videa na webu živě.cz (týden živě, video recenze)v prohlížeči IE9. Pokud spustím video v prohlížeči, tak je většina obrazu bílá a jsou vidět jen hrubé obrysy, zvuk jde normálně (viz foto). Pokud spustím video na nové stránce v youtube, tak se zobrazuje bez problému. V chrome tyto obtíže nejsou. Můžete mi někdo poradit? děkuji.
Obrázek
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 7. 2012 08:39

Mě videa fungují bez problému i v IE9.
jaký systém používáš?
Jaké codec packy jsi instaloval?
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sirius1983 30. 7. 2012 16:28

Windows 7, K lite mega codec pack
Celou dobu mi to normálně fungovalo až teď to zlobí.
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akira.uzai 30. 7. 2012 18:14

Používej moderní prohlížeč a neřeš pitomosti.
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod sirius1983 30. 7. 2012 18:49

IE mi zcela vyhovuje a byl bych rád, kdybych nemusel přecházet jinam. Nenapadá nikoho jak tento problém vyřešit? Videa se nezobrazují ani na facebooku.
sirius1983
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bari007 30. 7. 2012 20:43

Další expert, který si Windows 7 zasral naprosto zbytečným codec packem.
S velkou pravděpodobností za to můžou právě ty kodeky, takže pokud se jich zcela zbavíš (standardní odinstalací to nejspíš nepůjde), mohlo by to pomoct.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Krakatoa 30. 7. 2012 22:02

Bari007:
Zas nějaký expert co radí a prd tomu rozumí.
Jestli se nepletu, tak IE9 k přehrávání tohoto videa používá Adobe Flash Player nikoliv systémové DirectShow filtry a splittery, tedy žádný codec pack na to nemůže mít vliv. Nehledě na to, že i 10 codec packů na jednom PC nemá vliv na přehrávání videa ve video přehravači pokud se využívají systémové DirectShow filtry a splittery páč existuje něco jako merit a vždy se využije jen určité nastavení, což se můžeš podívat v programu GraphStudioNext, nikdy se nebijí dva filtry že by chtěli přehrávat video. Navíc čím se má video přehrávat (myšleno filtry a splittery) ve videopřehrávačích využívající DS můžeš v registrech ručně nastavit.

sirius1983:
Vliv na to může mít:
- adobe flash player (ten pro IE, tedy active x)
- ovladač grafické karty
- IE
Neaktualizoval jsi v poslední době něco? Nebo není třeba v tom prvním případě povolena HW akcelerace a v tom druhém ne? Já netuším čím to může být, jen tipuju, psal jsem tento příspěvek hlavně kvůli nepravdivým informacím co psal Bari007.
Krakatoa
Junior