Live Mail 2012 - import emailů po reinstalaci OS

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod boumis 6. 2. 2014 00:27

Zdravím a prosím o radu.
Po nečekaném pádu systému (a jeho reinstalaci) potřebuji do nově nainstalovaného Live Mailu (dále LM 2012) naimportovat emaily do poštovních účtů (čtyř různých). Složku s emaily mám na jiném disku a tak je zachována celá struktura složek a podsložek tak, jak jsem si poštu v klientovi LM2012 třídil. Představoval jsem si to tak, že v čerstvě nainstalovaném LM2012 naimportuji nastavení poštovních účtů a pak zadám konkrétní složku úložiště, kterou jsem používal před reinstalací. Ale k mému zděšení se začaly zprávy stahovat z poštovních serverů, i když tam byly označené jako přečtené a navíc se ve mnou označené složce úložiště začaly duplikovat složky nazvané podle jednotlivých účtů, odlišené pořadovým číslem složky v závorce). Navíc se mi v sekci "složky úložiště" v LM 2012 objevila složka s názvem "Obnoveno" a v ní znovu složky z používaného úložiště. nyní tak mám většinu emailů dva až třikrát a rozhodně se nedá říci, že by v tom byl pořádek, navíc samozřejmě celé úložiště nepěkně datově bobtná... Neměl byste někdo radu, co jsem udělal špatně a jak bych měl tedy postupovat v případě, že bych chtě po LM "jen" to, že mu řeknu něco ve smyslu "TOHLE úložiště jsem s TĚMITO účty používal a ty v tom jen pokračuj". Díky moc, už jsem z toho trochu zoufalý...
boumis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.M 6. 2. 2014 08:13

Pokud mss zprávy na serveru, tak je stahni, ony se pak označí jako prectene. Pak je můžeš smazat a naimportovat jeden účet. Ren roztridit a tak dále w live mail je nedobrý pošťák. Mě se import vzdy ukládal do nějaké složky import mail, místo toho uživatele, a přenášení struktury bylo komplikované.
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý