Program na správu odkazů/záložek mimo prohlížeč

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod devy_ 26. 2. 2014 18:22

Ahoj,

vůbec nemám představu pod čím bych to hledal, proto popíšu, co si zhruba představuju za funkce a jestli něco takového existuje, prosím doporučte s čím jste sami spokojeni (jestli využíváte).

Hledám nějakou online službu, která bude nějak efektivně a především přehledně řešit něco jako záložky webů.

Mám v Chrome uloženo přes 700 záložek a už nějak vnímám pomalý chod :). Jsou to zajímavé věci, které potřebuju pročíst později nebo si je uschovat na jindy. Sice bych to mohl zase hledat, ale pokud mám uložené konrétní podstránky např. návody, rád bych si v tom vedl nějaký systém.

Stačí mi, když tam budu moct vložit adresu a řadit to například do složek. V podstatě obdoba správy záložek jako v prohlížeči, jen to bude mimo prohlížeč a online. Důraz je asi na dobrou orientaci při takovém počtu pak.

Díky za tipy a pomoc.
devy_
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 26. 2. 2014 18:27

Nejsem zavalen záložkami, takže konkrétně nic asi neporadím, ale co ty záložky prostě a jednoduše exportovat? A až je budeš chtít používat, tak zase importovat.

Nebo záložky jsou jen odkazy na webové stránky, čili text. Takže k archivaci můžeš používat jakýkoliv textový editor od poznámkového bloku přes Word až po OneNote třeba...
Bari007
VIP uživatel