Poslední verze Skype, nelze se přihlásit

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jfmar 24. 5. 2014 17:37

Dobrý den, asi před třemi týdny se mi při otevření Skype objevila nabídka na aktualizaci na nyní aktuální verzi . Nainstaloval jsem aktualizaci a od té doby se nemohu do Skype přihlásit. Po spuštění se objeví úvodní modrá obrazovka, na které se nedá nic zvolit, roletka u ikony v systray dává možnost přihlášení, ale vůbec to nereaguje. Zkoušel jsem Skype odinastalovat a unovu nainstalovat, ale stále to nejde. Mám W7, prohlížeč Firefox. Někde jsem slyšel, že je snad nutno něco nastvit v IE. Prosím o radu. Díky.
jfmar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 24. 5. 2014 19:40

Ukaž, jak vypadá ta obrazovka Skype, na které nejde nic dělat.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 25. 5. 2014 13:48

používám multiskype, tam takový problémy nejsou
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 15. 7. 2014 20:04

Přidám se s dotazem na jinou "vlastnost" Skypu - jde nějak ošetřit, aby se jako "zelení" = on-line trvale nezobrazovali uživatelé, kteří se na Skypa připojili z mobilu (androidovej Samsung připojenej přes Wi-Fi nebo i přes mobilní data) a pak se odhlásili?

Docela mě to stolicuje, protože po otevření Skypa na PC mi vyjede "štáfle", kde je 15 "zelenejch" kontaktů, ale když je volám, neodpoví mi. A když se pak dotyčnýho osobně optám, řekne mi, že byl mimo - a při dalším vyzvídání se dovím, že někdy chodí na Skypa z mobilu a jindy z PC. Jako on-line se přitom ukazujou furt, i když nejsou on-line ani na jednom "terminálu".
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod Marek2266 15. 7. 2014 20:50

O nastavení na pc pro skrytí přihlášených uživatelů na mobilu nevím, ale myslím, že na mobilu zůstává status online, pokud mate nainstalovanou a přihlášenou appku Skype.
Marek2266
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 7. 2014 11:53

Takže dokud jede ten mobil, respektive dokud se na andrákovi neodinstaluje Skype, bude jeho uživatel (možná doživotně) pro ostatní uživatele "on-line"?
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 7. 2014 13:44

nikoliv,pouze si musi nainstalova skype od komunity xda upraveny a nikoliv bazmek od ms inzenyrů
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 7. 2014 18:05

O bazmekovitosti M$ produktů nehodlám diskutovat, to prostě beru jako fakt, pro mě je nejdůležitější, že problém je na straně andrákovýho mobajlu a tudíž chyba není na mém přijímači. V rámci rodiny to snad dokážu ošéfovat, u cizích to nechám koňovi. Máš nějakej link, odkud sosnout tu upravenou verzi Skype for Andy, abych to nemusel půl dne hledat?
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 20. 7. 2014 20:27

Nebude jednodušší najít jinou apku?
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Junior

Odeslat příspěvekod Bespi_ 20. 7. 2014 22:13

pokud mate se Skypem problem tak to zkuste dat vedet autorum ne ? Vzdyt kupa z nich sedi v Praze.
Bespi_
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 21. 7. 2014 00:49

KOSŤA KOSTIČ píše:Nebude jednodušší najít jinou apku?
Proč si 10 z 9 linuxáků myslí, že každej lační po jejich "oupn softu"? Já nechápu, proč bych já měl hledat nějakou novou "apku", když mám seznam cca 80 lidí, se kterýma si občas pokecám nebo napíšu pár vět po Skypu - a kdybych "přešel na jinou apku", tak tyhle lidi na jinej způsob kontaktu jednoduše nepřevedu, nebo určitě ne aspoň čtvrtinu z nich, protože to jsou lidi, který vysloveně nezajímá vyhledávání a testování "novejch apek", ale přejou si mít nainstalovaný ve svým inteligentním zařízení něco, co můžou spustit a ihned používat - to je totiž i přes všecky ostatní nešvary obrovská výhoda "widlí" a všech jejich aplikací - jdou po instalaci ihned používat bez sáhodlouhý individualizace uživatelem. Nezříkám se Linuxu ani některejch jeho užitečnejch funkcí, ale pro komunikaci "s masou" se "alternativy" moc nehoděj.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 21. 7. 2014 05:10

EKKAR píše:Takže dokud jede ten mobil, respektive dokud se na andrákovi neodinstaluje Skype, bude jeho uživatel (možná doživotně) pro ostatní uživatele "on-line"?

Jenže on ten uživatel na mobilu je peihlaseny a online. Takže proc ho nemít jako online?

-- 21. 7. 2014 05:11 --

Appka... Za tohle slovo by měli za přirození vezset do průvanu.
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod akira.uzai 21. 7. 2014 06:49

EKKAR píše:
Proč si 10 z 9 linuxáků myslí, že každej lační po jejich "oupn softu"? Já nechápu, proč bych já měl hledat nějakou novou "apku", když mám seznam cca 80 lidí, se kterýma si občas pokecám nebo napíšu pár vět po Skypu - a kdybych "přešel na jinou apku", tak tyhle lidi na jinej způsob kontaktu jednoduše nepřevedu, nebo určitě ne aspoň čtvrtinu z nich, protože to jsou lidi, který vysloveně nezajímá vyhledávání a testování "novejch apek", ale přejou si mít nainstalovaný ve svým inteligentním zařízení něco, co můžou spustit a ihned používat - to je totiž i přes všecky ostatní nešvary obrovská výhoda "widlí" a všech jejich aplikací - jdou po instalaci ihned používat bez sáhodlouhý individualizace uživatelem. Nezříkám se Linuxu ani některejch jeho užitečnejch funkcí, ale pro komunikaci "s masou" se "alternativy" moc nehoděj.

Tak tohle je vtip roku. Když si nainstaluji Windows, tak si musím minimálně hodinu hrát s nastavením samotných Windows a poté ještě minimálně další hodinu instalovat spousty programů od správce programů, přes internetový prohlížeč po hudební přehrávač a kancelářský balík. Snad jediný program z Windows, který jde používat tak, jak je nainstalován je notepad.
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 21. 7. 2014 07:52

Za ten trolling ti platí?
piErcE
Junior