je to běžné ve FF?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tom brava 31. 12. 2014 15:16

Při otevřeném prohlížeči FF se po chvíli spustí samovolně 2 procesy iexplore.exe a ubírá mi to výrazně CPU....pozn. Win7starter32b s integr. IE9.
Děje se vám to taky? Proč to je a musí to být? (ukončil jsem tyto procesy ve správci úloh a žádnou změnu jsem nepozoroval, zatím jsem opakování zabránil tak, že jsem vypnul IE9 v ovl.panelech/programech).....ale zajímá mě jak to je s tím...Díky
tom brava
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 31. 12. 2014 16:06

Mate tam asi vírus alebo nejakeho trojana.

1. Najskôr sa presvečte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Odvirovať počítač použitím softvéru MBAM v núdzovom režime (free verzia):
Kód: Vybrat vše
https://www.malwarebytes.org/

Všetko čo nájde treba odstrániť.

3. Použiť softvér AdwCleaner:
Kód: Vybrat vše
https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Všetko čo ešte nájde treba odstrániť.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kysa 31. 12. 2014 18:58

Aby i ostatní byli v obraze tom brava, podle mě naprosto správně založil nové téma, když zjistil, že je problém jinde než si původně myslel

původní téma http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=920&t=1226308&all=1

tom brava: já víc neporadím, nenapadá mě. Tak snad ostatní
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 31. 12. 2014 19:00

Takže to není běžný stav s tím ?
-----------------------------------------
Ansam: počítač byl a je čistý (pravidelně čištěný online esetem+Superantispyware+adwcleanerem, něco málo se natáhlo včera s instalací Chrome a Opery, ale problém trvá již déle!!!!

# AdwCleaner v4.106 - Report created 31/12/2014 at 18:41:24
# Updated 21/12/2014 by Xplode
# Database : 2014-12-30.1 [Live]
# Operating System : Windows 7 Starter Service Pack 1 (32 bits)
# Username : tom - TOM-ASUS
# Running from : C:\Users\tom\Downloads\adwcleaner_4.106(2).exe
# Option : Clean

***** [ Services ] *****


***** [ Files / Folders ] *****


***** [ Scheduled Tasks ] *****


***** [ Shortcuts ] *****


***** [ Registry ] *****


***** [ Browsers ] *****

-\\ Internet Explorer v0.0.0.0


-\\ Mozilla Firefox v34.0.5 (x86 cs)


-\\ Google Chrome v39.0.2171.95


-\\ Opera v26.0.1656.60

[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : aaipilfmheplbcghignccoiiebekkdhe
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : elchiiiejkobdbblfejjkbphbddgmljf
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : ffhfoagmjcnkolneahbpagjcjjaeofbg
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : hjghiofiijcepdnocbgefbdlbckjfheg
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : iklgpchfbohgmghgfagediakopecfmbm
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : kfgaibfbmkjgmimhbbaikfnpkkjkpoan
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : lmnbobhffedhdhfpcjkjphcfpeeiocdn
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : kjpifmjicccpbkfjdkehimhgklfkbanh
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : hoidflomjnnnbiemmkjdjkkialmhbago
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : ekpibplnnkfdcafdpoekhoffegcajene
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : ipljmghelflfikejmgkmlmpjmehfjodc
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : ejddjnilmdncjilbfjgameihlklfpohp
[C:\Users\tom\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable\preferences] - Deleted [Extension] : eagomcfjiefffhpaejnlpjccikpipdoe

*************************

AdwCleaner[R0].txt - [15682 octets] - [23/12/2014 16:53:24]
AdwCleaner[R1].txt - [1356 octets] - [28/12/2014 11:47:16]
AdwCleaner[R2].txt - [2704 octets] - [31/12/2014 18:33:53]
AdwCleaner[S0].txt - [16186 octets] - [23/12/2014 17:06:06]
AdwCleaner[S1].txt - [1439 octets] - [28/12/2014 11:53:46]
AdwCleaner[S2].txt - [2651 octets] - [31/12/2014 18:41:24]

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S2].txt - [2711 octets]
tom brava
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 31. 12. 2014 19:09

nemas nainstalovany doplnek IETab?

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 31. 12. 2014 19:33

Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků