Firefox blokování po restartu

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod bluenite 4. 9. 2015 10:53

Když zavřu Firefox (nezáleží na verzi, dělá to cca od v30 po poslední) a chci ho opětovně spustit, kolečko aktivity se točí, ale okno FF nenaběhne. Po chvíli točítko zmizne. Přitom Procesy Správce úkolů Win7_64_ult. hlásí 8 otevřených instancí Lišky. Když je povypínám, pak se FF spustí (ne ale vždy). Jinak pomůže pouze restart celého systému. Pak po nějaké době to dělá opět. Poslední aktualizace FF dělají problém s doplňky, které nestíhají aktualizaci, souvisí to nějak s tím? díky za radu
Petr
bluenite
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 4. 9. 2015 11:26

Zkus si stahnout Firefox portable (neinstaluje se), pokud poběží, je rozbitá stávající instalace či plužiny...
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod tombomino 4. 9. 2015 11:35

Ukoncil se Vam posledne Firefox korektne?
Toto je chovani je celkem typicke, kdyz po "ukonceni" firefoxu zustane stale v pameti..to znamena neukonci se a nebo kdyz z nejakeho duvodu se neotevre poprve korektne. Pote, kdyz jej znovu spustite, tak se otevre 2, atd firefox proces a je to "zamrzle".
tombomino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eking 4. 9. 2015 11:45

Anebo zkus spustit FF pod novým profilem, už několikrát se mi to při problémech osvědčilo. Akorát začínáš od začátku z čistým nastavením a bez bookmarků. https://support.mozilla.org/cs/kb/sprava-profilu
eking
Junior

Odeslat příspěvekod bluenite 7. 9. 2015 22:00

novy profil to vetsinou vyresi, tomu jsem se chtel vyhnout. Uz bych davno presel na chrome nebo maxton, ale z duvodu bookmarku/hesel/nastaveni to stale tahnu s ff.
Divne je ze to nedela vzdy. Ted napriklad 3 dny uz ne, i kdyz jsem se k nemu choval stejne jako predtim ;-)

-- 7. 9. 2015 23:04 --

Terminator3 píše:Zkus si stahnout Firefox portable (neinstaluje se), pokud poběží, je rozbitá stávající instalace či plužiny...

to jsem taky zkusil, slo to "normalne". Jak uvadim jinde, nedela to vzdy. Asi nejspis se sekne na nejakem pluginu... A to pri poctu upgradu ff kazdych 14dni nebudu resit. Bude fungovat-bude, nebude-nebude.
bluenite
Junior