Firefox nepřehraje některá flash videa

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cejdap 25. 9. 2015 09:50

Firefox mi nechce přehrávat některá videa v jwplayeru např. na edně. Vypíše mi to "Error #2035". Po obnovení Firefoxu lze video přehrát, ale po nějakém čase, zase vyskakuje tahle chyba. V jiných browserech videa jdou přehrát.

Když si pustím ve firexou anonymní módu, tak videa jdou najednou přehrát.
Mám win 10, firefox nejnovější. Adobe flash player pro firefox 64 bit, také nejnovější. Reinstalace flash nepomnohla. Vymazání dat firefoxu také ne.

Nechci každý týden obnovovat firefox do továrního nastavení.

Už nevím, jak to řešit. Setkal se někdo s tímto problémem?
cejdap
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 25. 9. 2015 10:32

Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Rastartovat se zakázanými doplňky
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje.

Je tiež možné že mate problémy s hardverovou akceleráciou. Skúste deaktivovať hardwarovú akceleráciu (ak je dostupná):
- [SK:] Firefox - Nástroje - Možnosti - Spresnenie - Všeobecné - Použiť hardwarové urýchľovanie (deativovať)
- [CZ:] Firefox - Nástroje - Možnosti - Rozšířené - Obecné - Použít hardwarovou akceleraci (deativovať).

Tento problém môže tiež spôsobovať dosť agresívne nastavený antivírusový program. V mnohých prípadoch pomôže odobrať niektoré ochranné štíty, alebo úplne vypnúť. Spravidla sú sťažnosti na Avast.

Ak to nepomohlo, vytvorte si NOVÝ profil Firefoxu ako test pre kontrolu, či váš súčasný profil nie je príčinou tohoto problému. Ak váš súčasný profil nie je príčinou tohoto problému, prepnite sa po kontrole späť na ten pôvodný (asi default) profil.
- Windows - Spustiť - a tu vypísať firefox.exe -p
https://support.mozilla.org/cs/kb/Spr%C3%A1va%20profil%C5%AF#w_vytvoaoenag-profilu
http://imgbank.cz/images/2014/09/04/Firefox_profil_novy.jpg
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cejdap 25. 9. 2015 10:59

Pomohlo až vytvoření nového profilu. Ale to je to samé jako obnovení ff do tavárního nastavení, ne?
Tohle mi nepřijde, jako dobré řešení, protože se to zase pokazí a znovu nastavovat firefox je pěkný opruz.
cejdap
Junior

Odeslat příspěvekod cejdap 28. 10. 2015 14:36

Tak se mi opět vyskytl stejný problém, po měsíci...
cejdap
Junior