Nejlepší doplněk pro Google Chrome

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.No64 15. 1. 2016 20:46

používám Adguard b lo ck hlavně kvůli živě, to fakt přehnali s reklamou, dyby toho bylo o něco míň tak bych možná nepoužíval ale ty reklamy přes celou stranu a před videem to byla poslední kapka, pak ještě omezování na Doupě,

pak použíám data _ saver a downloader a super tube (magic tube) pro youtube a odstranovani reklam z youtube take abych se nezdrzoval
Dr.No64
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 16. 1. 2016 00:05

Kromě již zde výše zmiňovaných já doporučuji tyto:
- Neater Bookmarks - oblíbené záložky v horní liště
- Checker Plus for Gmail
foto1977
Junior

Odeslat příspěvekod xixo 16. 1. 2016 14:43

Dřív jsem používal Page Monitor, ale ten dostal nějakou strašlivou nemoc a zmutoval na Visualping. Takže jsem přešel na Distill.io .
xixo
Junior

Odeslat příspěvekod peter.nr 16. 1. 2016 16:31

AdBlock
Google Translate
LastPass

Stále hľadám doplnok na vytáčanie čísiel na mobile priamo z desktopového Chrome. Že kliknem na link "tel:nejake_cislo" a hneď mi to vytočí na spárovanom telefóne. Aby som nemusel čísla opisovať z obrazovky do mobilu. Stále som však nič nenašiel.
iPhone 6S < Xperia Z3C < Galaxy Note 4 < iPhone 4S < Galaxy S2 < iPhone 4 < Xperia Mini < iPhone 3GS < iPhone 3G < HTC Desire < MDA Vario2 < MDA Vario1 < MDA2 < Pocket Loox 420 < Nokia N70 < Nokia 6600
peter.nr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yarda 16. 1. 2016 20:22

Já bych uvítal mazání historie inverzní k tomuhle. Aby mi to smazalo údaje o prohlížení starší než třeba týden.
Obrázek
Například se chci podívat, jestli někdo reagoval na můj dotaz co jsem psal do nějaké poradny minulou neděli, ale už mne nezajímá, na jakých xxx stránkách jsem surfoval před půl rokem, tak proč to má zabírat místo na HDD.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior

Odeslat příspěvekod Buffalo007 16. 1. 2016 21:22

Předchozí příspěvek jsem psal v práci, takže doplnění co ještě používám doma:
Punkový konzument - V obchodech kde je výrazná cena bez DPH vymění cenu s DPH a bez. Jde tak lépe vidět správná cena. Opravdu dobrý pomocník, hlavně třeba když chci něco hledat na alze.
- zrušení bannerů
- zaokrouhlení baťovských cen
-a jiné

Video Downloader professional - stahování videí (bez Youtube)
Buffalo007
Junior

Odeslat příspěvekod Xsoesh 17. 1. 2016 13:03

AdBlock
Ghostery - používám nově
Enhanced Steam - Zobrazuje více informací o hře (kolik lidí si hru koupilo, cena v ostatních státech, atp...)
Převod měn
Spořič dat
Xsoesh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zezik 17. 1. 2016 22:55

co že se AdBlock v tom článku nakonec neobjevil? ;) že by nedopatřením přehlédli 95% zdejších příspěvků?
Zezik
Junior

Odeslat příspěvekod mople71 17. 1. 2016 23:23

Na facku... Vzhledem k tomu, že AdBlock (uBlock/Adguard/...) je kvůli malwaretisingu jeden z nejdůležitějších addonů... Rozumné reklamy není problém povolit.
Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 18. 1. 2016 00:01

Ah, Adblock se do článku nedostal, stejně jako Ghostery:D
dustojnikhummer
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 18. 1. 2016 01:23

Stejnak to tak zive.cz plánovalo, článek bude mít velkou návštěvnost s tím, že každý bude hledat, jestli napsali o AdBlock. Možná si neuvědomili, že 99% čtenářů AdBlock používá. Web živě je snad jediný web kde AdBlock nevypínám a nemám ani plánu. 8-)
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod drxcer 10. 4. 2018 11:41

drxcer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 8. 12. 2018 23:52

Ahoj. Hledám rozšíření pro Chrome, které mi dovolí upravit si domovskou stránku googlu jako to rozšíření od seznamu. Chci mít dlaždice dle svého gusta a ne jen 10 povolených od googlu nebo ten balast od seznamu. Máte něco dobrého, prosím?
BaldaP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dreamer 13. 12. 2018 00:09

• Adblock Plus
    With over 500 million downloads, Adblock Plus is one of the world's most popular ad blockers.
  • Close Tab in Context Menu
    Close tabs using a context menu option.
    Zatvorenie tab/karty kdekolvek na stranke pravym tlacidlom a X v menu.
  • CrxMouse Chrome™ Gestures
    Boost browsing productivity with mouse navigation shortcuts - simple Mouse Gestures, Super Drag, Wheel Gestures, Rocker Gestures.
    Mysie skratky.
  • Read Aloud: A Text to Speech Voice Reader
    Read out loud the current web-page article with one click. Supports 40+ languages.
    Citanie stranok, autodetekcia jazyka, funkcne (aj) pre Anglictinu, Cestinu, Slovencinu.
  • Video DownloadHelper
    Download Videos from the Web
    Stahovanie a kopirovenie priamych odkazov pre videa, tv archivy, funkcne aj pre slovenske a ceske tv, 1 klik, potom Ctrl+V v PotPlayer alebo VLC a sledovanie popri surfovani. Youtube stahovanie v Chrome nefunguje, vo Firefox verzii ano, kopirovanie odkazu aj v Chrome.
Dreamer
Dreamer
Junior

Předchozí stránka