V prohlížeči Google Chrome přestává fungovat zvuk

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod peta809 26. 2. 2019 22:59

Zdravím, již nějakou dobu se na mém notebooku Acer s OS Windows 10 potýkám s následujícím. Čas od času přestane z ničeho nic v prohlížeči Google Chrome fungovat zvuk. Jinde v systému funguje, ale v Chromu nikoliv a to trvá až do restartu systému. Po restartu už zase vše funguje jak má. Potýkám se s tím tak poslední dva měsíce. Ovladače zvuku mám aktuální. Chrome kvůli synchronizaci všeho možného potřebuji využívat, takže rady typu přejdi na jiný prohlížeč nepotřebuji. Děkuji.
peta809
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 27. 2. 2019 11:21

V jiném prohlížeči na stejných stránkách zvuk funguje OK?

Co vyskoušet čistý profil, nebo nedělá to nějaký doplněk který se kousne?
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dreamer 28. 2. 2019 19:30

Ja mam tiez problem v Chrome, konkretne s rozsirenim "Read Aloud", je to TTS, taktiez nemozem pouzit ine, kedze v inych nie je Slovencina a Cestina od Google a Slovencina z Windows tiez nejde pouzit inde ako v Edge.

Ked oznacim dlhsi text, citanie sa spusti, ale po chvili sa vypne, ak oznacim dalsi text, opat malu cast precita a prestane, predtym s rovnakym rozsirenim to fungovalo dobre, takze rozsirenie na vine zrejme nebude, moze to byt Chrome alebo Windows, deje sa to priblizne od prechodu na update 1809.

Zrejme rovnake rozsirenie "Read Aloud" pre Firefox funguje dobre.

EDIT: soban - Ked v Chrome nejake rozsirenie spadne, tak sa zobrazi chybove okno, takze tym to zrejme nebude.
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 2. 3. 2019 20:05

Tak ten zvuk mi v tu chvíli nefunguje ani v žádném jiném prohlížeči. Opravdu mě nenapadá co s tím. Přeinstalaci systému vidím až jako poslední možnost.
peta809
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 3. 3. 2019 07:57

Tak jak píšu je ten zvuk z internetu?

Pokud ano není problém v internetu - prostě pakety nedorazí, nějaký firewall....

A nebo pak nějaký problém se zvukovkou - ovladače...
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 3. 3. 2019 10:43

Včera večer jsem ještě zkoušel na základě nějakých rad na cizojazyčných webech projet notebook programem Malwarebytes a výsledek byl viz přiložený screenshot. Notebook používá celá domácnost, takže těžko říct, kdo a jak tam co zatáhl. Některé breberky se nacházely přímo v adresáři Google\Chrome. Myslím, že jsem tím problém alespoň minimalizoval, když už ne vyřešil. To se ale ukáže časem.
Přílohy
received_310187899695093.png
peta809
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků