Firefox a uložené heslo na Facebook

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Slaisik 17. 3. 2019 21:51

Ahoj,
přítelkyni se stala prapodivná záhada. Má uložené hesla na FCB ve Firefoxu ale dnes zjistila, že heslo se vymazalo a nemůže se příhlásit. V posledních 2 letech jen otevřela FCB ze záložky a byla na svém profilu, dnes nikoliv (samozřejmě si heslo nepamatuje a bohužel ani heslo do emailu, který ke svému účtu přiřadila). Ostatní hesla ve správci hesel jsou. Její data průběžně zálohuji včetně profilu - tak jsem to chtěl obnovit ze zálohy a ejhle, vše tam je až na heslo do FCB.
Nerozumím tomu, co se stalo a proč náhle Firefox ztatil přihlášení jen na FCB....


Pavel
Slaisik
Junior

Odeslat příspěvekod Doggg 18. 3. 2019 08:19

Podle toho co píšeš je dost možné že to heslo nikdy uloženo nebylo - anzto podle tvého popisu ho ani nazadavala a rovnou se dostala do aplikace. Což by odpovídalo tomu, že si fb držel že je přihlášený. A teď mohla expirovat session dojít ke smazání cookie a tím se vynutil nový login.
Doggg
Junior

Odeslat příspěvekod tairikuokami 22. 3. 2019 12:33

Do FB se jde prihlasit i za pomoci vybranych pratel, ale to asi nikdy nenastavovala. Taky je mozne pouzit mobilni cislo, jestli bylo prirazene k uctu. Bohuzel takoveto veci se maji resit predtim. Co se tyce zruseni hesla, zrovna zjistili, ze FB ukladal hesla v plain textu pro 600 milionu uctu, tak FB nejspis zresetoval prihlasene zarizeni, kvuli bezpecnosti.
tairikuokami
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků