5.1 zvuk v Chrome?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod stani 10. 5. 2019 18:32

Tady je nějaký návod, ale nějak se mi to nedaří, respektive to tam nemohu najít..
stani1.blog.cz
stani
Junior

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 10. 5. 2019 18:40

Ten návod je z roku 2016. Chrome aktuálně detekuje vícekanálový zvuk automaticky. Zásadní je ale zdroj. Z jaké služby vícekanálový obsah získáváte? Například Netflix v prohlížeči dá jen stereo a vícekanálový zvuk jen ve své aplikaci.
Jinak předpokládám, že z ostatních zdrojů vám 5.1 funguje korektně.
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod stani 10. 5. 2019 18:51

Dostal jsem z ČT tento email: MS v hokeji 2019 budeme vysílat v Dolby digital 5,1 na DVB-T2 a také online na webu ČT Sport.
Např. přes HbbTV to funguje v pohodě, ale pro zajímavost jsem to zkoušel i přes externí media box s Androidem a prohlížečem Chrome, ale tam prostě DD 5.1 nejde...
stani1.blog.cz
stani
Junior

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 10. 5. 2019 21:20

Aha, myslel jsem, že je řeč o PC. U toho boxu by mohlo pomoct nastavení audia jako průchozí a dekódovat 5.1 až v zesilovači. Pokud tam podobné nastavení je.
https://www.zidoo.tv/Support/support_gu ... 3D%3D.html
Emil Pastelka
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 11. 5. 2019 11:59

To bude dezinterpretace informace. Na webu ČT to jede pouze ve stereu.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 11. 5. 2019 12:07

Nicméně obsah sdělení od ČT jsem zde citoval přesně tak, jak jsem jej dostal. ;-)
stani1.blog.cz
stani
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 11. 5. 2019 12:29

Ona ta věta se dá vyložit různě. Poznámku jsem psal proto, abys neřešil problém, který neexistuje.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý