Google Chrome s bubble translate

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod janyX 2. 7. 2019 07:24

Pouzivam google chrome 75.0.3770.100. Uz davnejsie som hladal nejaky bublinovy prekladac slov, ale nepodarilo sa mi ho najst.

Ano .... viem ze chrome preklada cele stranky kliknutim na ikonku v pravej casti url, ale kedze sa chcem zdokonalit v anglickom jazyku, tak stranky si nechcem prekladat cele. Citam si ich v anglictine, ale obcas sa vyskytne slovo s ktorym mam problem.

Takze som si nainstaloval plugin google translator a tiez google dictionary a myslel som si, ze to pojde nastavit takym sposobom, ze ked oznacim slovo (dvoj-klik) tak v bubline mi vypise preklad slova.
Bud som to nevedel nastavit, alebo sa to tak nedalo nastavit. Jedine co mi fungovalo, tak bola moznost oznacit slovo a na hornej liste kliknut na ikonu google translatora alebo google dictionary.

Neviem ci sa nieco zmenilo (mozno po upgrade chroome, alebo google dictionary), ale teraz ked spravim dvoj-klikna nejake slovo, tak vidim bublinu, avsak nerobi to preklad, len vypise akysi popis k slovu v anglictine.

Je mozne to nejako nastavit aby pri dvojkliku vypisalo preklad slova ?
trans.png
janyX
Junior

Odeslat příspěvekod r34ktor 2. 7. 2019 08:37

Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků