chrome - checking your browser before accessing

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod NeophyteX 5. 11. 2020 12:00

Zdravim priatelia.

Mam takyto problem na google chrome. Vid Obrazok.

Obrázek

Pri urcitych strankach odomna zacal chrome neustale pozadovat rozne verifikacie. Capche a hlavne sprava "checking your browser before accessing" uz ma to privadza do zufalstva niekedy, kedze neviem co s tym. Priserne to zdrzuje. Ak to inak nepojde som rozhodnuty skusit aj iny prehladac.

Zacalo to naraz a pri viacerych strankach ktore bezne pouzivam.

Diky za pripadne rady co stym.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 5. 11. 2020 12:53

Res to se svym poskytovatelem Internetu, zrejme je tvoje nebo jeho IP adresa na seznamu "problemovych" adres, ze kterych chodi spamy nebo jine breberky.

Tohle delaji nekteri velke CDN a poskytovatele obsahu (treba Cloudlare) pokud potrebuji overit, ze jde o aktivitu cloveka a ne nejakeho automatizovaneho bota.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ansam 5. 11. 2020 14:06

NeophyteX píše:...Priserne to zdrzuje. Ak to inak nepojde som rozhodnuty skusit aj iny prehladac...
Vyskúšaj iný prehliadač či sa nebude chovať rovnako (Edge).
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NeophyteX 7. 11. 2020 16:32

Zial robi to aj Edge. Cize prehliadacom to ozaj nebude. Niektore stranky si vyzaduju aj tri verifikacie po sebe a tie kvizy a captche su casto komplikovane a neprehladne cim sa mi velmi komplikuje pristup na ne.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 11. 2020 16:58

Ten chrome musíš cely odinstalovat, restartovat počítač a nejlépe ještě projet malwarebytes.com
A chrome nejakou dobu vubec neinstalovat.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod NeophyteX 7. 11. 2020 17:00

Ak to robi aj Edge, potom aky zmysel ma preinstalovavat chrome? Mozem skusit este firefox, ale zrejme to bude to iste.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 11. 2020 17:02

Protoze skrz chrome ti ovládá vše. Chrome musi pryč. Dokud ten chrome bude přítomen bude to dělat problem všude.

Nikoli přeinstalovat - odinstalovat !!!!
polda
Junior

Odeslat příspěvekod NeophyteX 7. 11. 2020 18:33

Asi mi neostane ine nez to skusit, aj ked nerad. Som nan zvyknuty + zalozky atd. Uvidime ci po odinstalacii problem zmizne aj inde.
NeophyteX
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 11. 2020 18:51

Začni tim hledačem malwaru a uvidíš kolik ti toho najde. Pak napis schválně kolik!
polda
Junior