Po upgrade Firefox, zlobí klávesnice

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod simi1983 8. 6. 2021 13:13

Ahoj lidi,

před 2 dny se mi ,při spuštění firefoxu, upgradoval na poslední verzi. Po novém spuštění začala zlobit klávesnice. Při zmáčknutí písmene. Začalo vyskakovat okno jestli nechci pokračovat nahrávání řeči. Nebo se objevilo spuštění lupy a další věci. Měl jsem podezření, že odešla do věčných lovišť klávesnice ale po jeji výměně tento problém pokračoval. Že je problém s klávesnicí, jsem vyloučil ve chvíli, kdy mě stejný problém dělala i virtuální klávesnice. Poté mně napadlo že se třeba zapla funkce JEDNÍM PRSTEM ale po pročtení jak funguje jsem tuto možnost vyloučil. Projel jsem počítač i antivire a našel tam dva viry a vymazal ale bojím se restartovat počítač protože se zlobící klávesnicí se nedá ani přihlásit. Zlobí to už hned na začátku. Zkoušel jsem už jednou restart a dostat se pak do systému byl docela očistec. Nestalo se někomu něco podobného?
simi1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 8. 6. 2021 16:00

V prípade takýchto problémov spravidla pomôže "Obnova firefoxu": https://support.mozilla.org/cs/kb/obnov ... y-problemu
Spustite firefox a potom:
[SK:] F10>Pomocník>Informácie pre riešenie problémov>Obnoviť Firefox
[CZ:] F10>Nápověda>Technické informace>Obnovit aplikaci firefox
http://imgbank.cz/images/2014/09/24/firefox_obnova.jpg
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 8. 6. 2021 17:21

Nebo lépe:
obnova zdravého stavu OS z off-line zálohy.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simi1983 9. 6. 2021 05:55

bouhžel systém zálohovaný není a firefox jsem odinstaloval a znovu nainstaloval. Ale zkusím to obnovení. Uvidím.
simi1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simi1983 9. 6. 2021 11:57

tak jsem nakonec firefox úplně odinstaloval a nepomohlo to.
simi1983
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 9. 6. 2021 12:52

V prípade takýchto problémov spravidla pomôže "Obnova firefoxu" - aj po novej inštalácii.

Ak OBNOVA nepomohla, vytvorte si NOVÝ PROFIL Firefoxu.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 9. 6. 2021 13:07

To nebude Firefoxem, ale OS v rozkladu.

Můžeš zkusit, jak se chová live Linux. Pokud by to blblo i tam, pak jde pravděpodobně o HW problém. Jestliže vše bude v pořádku, pak záloha dat a čistá instalace Windows.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simi1983 14. 6. 2021 19:37

Tak nakonec stačilo jen odinstalovat Firefox. Restartovat PC a znovu nainstalovat poslední verzi. Moc všem děkuji za pomoc.
simi1983
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků