Opera 8 Final

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cervik 19. 4. 2005 20:10

Skúšal som Operu a nepacila sa mi lebo tam vyskakuju reklami(a za odstranenie sa platia je velka nepriehladna a ......Ja som bezal i na Netscape i na opere a mnoha dalsich ale jednoznacne je najlepsi FF....FF je mali priehladni lokalizovany a ked nico do neho chcem staci neake rozsirenie (plugin).......Ja ked netvrdim ze OPera je zla len mne nevyhovuje mozno iny si na nu nedaju dopustit....Ved niekomu staci MSIE a niekomu OPERA a mne FF ale aj tak FIREFOX je naj:D
cervik
Junior

Odeslat příspěvekod colos 19. 4. 2005 20:33

ota_schon píše:ach jo, nechapu, proc v threadu o opere musi vyskakovat nekolik neunavnyhc propagatoru firefoxu. Nerad bych zamykal thread se zajimavym tematem kvuli neukaznenosti nekterych jedincu. Pokud nekdo ma touhu presvedcovat ostatni o kvalitach FF, necht si zalozi vlastni tema. Diky.


SOUHLAS, JDU NA TO!!! 8)
colos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 19. 4. 2005 22:11

Ano, zalozte si jiny dred.
Tady plati, ze Opera je nejlepsi. Nic lepsiho nez Opera neexistuje !!!
:-)
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxMan 20. 4. 2005 06:49

Zdravim.
Mam taky problem: v preferences zaskrtnem "enable voice ..." a dam stiahnut ten 10MB balik. Vsetko prebehne OK, subory su v hlavnom adresari Opery, ale neni zaskrtnute tlacitko "enable voice..." v preferences. Ked ho znovu zaskrtnem, tak chce znovu stahovat ten isty balik. To iste robi aj ked som restartoval Operu. Proste stale chce stahovat ten 10MB balik. Uz neviem ako na to.
Vie niekto poradit?
MaxMan
Junior

Odeslat příspěvekod zdesmy 20. 4. 2005 06:54

Není vám pomoci... :)
zdesmy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 20. 4. 2005 08:40

Nevite, jak se zbavit ikony v systray?
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slim-tim 20. 4. 2005 21:48

a co ten spyware? taky stesi vsimli toho, ze neco odesila na opera.com - otevreni prohlizece
slim-tim
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin 21. 4. 2005 09:25

Musim uznat, ze "osmicka" se opravdu povedla! Jen mi stale chybi automaticke doplnovani textu a nejake integrovane udelatko na blokovani reklam(Opera AdFilter mi nevyhovuje).
Martin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 21. 4. 2005 10:11

Howard píše:Nevite, jak se zbavit ikony v systray?



opera je přece podle tebe nejlepší... tak čeho by ses zbavoval :lol: na opeřě mě vadí pořád ty samé věci... mrší web! nemelte tu nic o tom, že jsou stránky prasecky napsaný, firefoxu to nevadí, tak proč opeře ano. nejdou pro ní pluginy, nebo ne v kvalitě jako u firefoxu. hlasové ovládání je sice pěkné, ale myš/klávesnice je pořád 100x rychlejší. opera sux! :twisted:
Je opravdu nesmysl považovat myšlení za lidský výmysl…
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gib 21. 4. 2005 11:29

FireFox + Thunderbird!
O com sa tu vlastne bavime priatelia? ;)

By ma tiez zaujimalo, kolko tu diskutujucich uzivatelov/obhajcov Opery ju ma oficialne kupenu a nepouziva crack? Toto je len dalsi a podla mna najvyznamnejsi argument, ktory hovori za FireFox. Ale to by sme tu museli mat trosku svedomia, pravda ;)

Pekny den!
gib
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeta_Voxx 21. 4. 2005 12:22

Jo, lidi a kde najdu soubor ve kterym jsou uložený oblíbený /bookmarks/ v opeře ?
Zeta_Voxx
Junior

Odeslat příspěvekod edward.beny 21. 4. 2005 12:35

Tak jsem taky nainstaloval Operu 8, absolutni spokojenost, jenom na fiat.cz, kdyz kliknu na odkaz Fiat Punto-vice informaci, tak se odporouci :(, dela vam to taky? Stranky sou sice silene napsany ( http://validator.w3.org/check?uri=http% ... ww.fiat.cz ) ale az tak?
edward.beny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Howard 21. 4. 2005 12:53

Firefoxaci. To, ze opera neni zadarmo, to je jediny vecny argument, ktery jsem od vas slysel, proc ji nepouzivat a proc je firefox lepsi. Ctu porad samy reci o tom, ze nepodporuje dobre javascript, css a tak dal, pak jdu do jine diskuze, tam se zas stejnym zpusobem navazeji do firefoxu. Kolik z vas neco takoveho muze 100% rict. To jsou porad jen argumenty typu "me se to v tom nepovedlo, nebyl jsem ochotny se s tim zabyvat, ve firefoxu to funguje, tak je opera kram".

EDIT: ano, jeste jeden argument - moznosti rozsireni. Potreboval jste nekdy nekdo o neco rozsirit Operu? Ja ne.

Fiat Punto-vice informaci - 8 pada, 7.54 ne
Naposledy upravil Howard dne 21. 4. 2005 12:58, celkově upraveno 1
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polov 21. 4. 2005 12:57

zalozky jsou v tvem profilu v souboru opera6.adr
no jo, pada to. navrhuju reportovat :?
polov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gib 21. 4. 2005 13:04

To Howard

Sklidni hormon kamo. Mne, na rozdiel od Teba, je srdecne jedno, kto co pouziva - je to kazdeho slobodna volba.

Hadam si si nemyslel, ze ked niekto zalozi forum OPERA tak tu budes len citat pochalne slavospevy. Ak ano tak musis byt tak trosicku naivny ;)

Ale ked chces tak:
Uaaauuuu, chalani ta OPERA je naozaj skutocna a bezkonkurencne NAJNAJNAJlepsia a naozaj ale naozaj nic sa na nu nechyta!!!

Dufam, ze sa citis lepsie ;)

Take It Easy!

PS: mas Operu kupenu alebo cracknutu? ;)
gib
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků