file=505656248" alt="Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Nejlepší akce na PlayStation 5 Slim. Konzole včetně hry Horizon Forbidden West je teď za 11 977 Kč
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vivat Slovakia, městská akce odehrávající se v Bratislavě, vychází v předběžném přístupu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Vigor od Bohemia Interactive se chystá na PC. Předběžný přístup na Steamu odstartuje v květnu
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival stříleček a pestrobarevná adventura The Big Con zdarma
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
Kingdom Come: Deliverance II vyjde už letos. Jindřich se vrátí ve dvakrát větší hře a bude mluvit česky
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1745098167, 'reklama19_webu_cz4' => 1713565893, 'reklama19_webu_cz7' => 1713565862, 'reklama19_webu_cz2' => 1713565792, 'reklama19_webu_cz5' => 1713565892, 'reklama19_webu_cz3' => 1713565806, 'reklama19_webu_cz8' => 1713565820, 'reklama19_webu_cz10' => 1713565878, 'reklama19_webu_cz6' => 1713565861, ) ?> FireFox - styl stránky - Živě.cz

FireFox - styl stránky

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod frezcz 10. 5. 2005 20:34

najednou se mi u jedný stránky nezobrazují styly a vůbec nevim jak to změnit... nabídka zobrazit - styl stránky nefuguje, respektive se nic nezmění... u ostatních stránek je vše ok, žádné pluginy tákající se stylů nemám instalované, jo ještě snad adresa stránky - http://www.actions.cz - díky za radu...
frezcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mylan 10. 5. 2005 22:22

frezcz píše:najednou se mi u jedný stránky nezobrazují styly a vůbec nevim jak to změnit... nabídka zobrazit - styl stránky nefuguje, respektive se nic nezmění... u ostatních stránek je vše ok, žádné pluginy tákající se stylů nemám instalované, jo ještě snad adresa stránky - http://www.actions.cz - díky za radu...n/quote]

Chyba bude medzi stoličkou a klávesnicou... stránka sa zobrazuje v pohode(naštylovaná)...
mylan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frezcz 11. 5. 2005 10:03

Drahy Mylane,

dik za "radu", ale ze se ti to zobrazuje v poradku me ani tak neprekvapuje, to je smysl webu, me spis zajimalo z jakeho duvodu je mozne, ze ME se to jiz stylovane nezobrazuje...
Motto : "Ve stínu sojky, poznáš sám sebe..."
frezcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davpe 11. 5. 2005 14:51

zkus zobrazit/styl stranky/zakladni styl stranky
Davpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mylan 11. 5. 2005 18:37

frezcz píše:Drahy Mylane,

dik za "radu", ale ze se ti to zobrazuje v poradku me ani tak neprekvapuje, to je smysl webu, me spis zajimalo z jakeho duvodu je mozne, ze ME se to jiz stylovane nezobrazuje...

pochopil som to trošku inak. Myslel som, že je to tvoj web a vo firefoxe sa ti nezobrazí naštylované nikde, že jednoducho chceš aby ti niekto poradil, čo máš v tej stránke zle napísané... Nepochopil som, že žiadaš, aby ti niekto poradil, čo môžeš mat ty zle nastavené vo Firefoxe.
mylan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frezcz 12. 5. 2005 00:16

Davpe píše:zkus zobrazit/styl stranky/zakladni styl stranky


no to jsem prave zkousel, to jsem si jeste v nastaveni nasel, ale bohuzel jak pri nastaveni "bez stylů" tak "zakladni styl stranky" se nic nemeni a stale web neni stylovany....
Motto : "Ve stínu sojky, poznáš sám sebe..."
frezcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mylan 12. 5. 2005 00:35

spýtam sa ešte takto: máš vo firefoxe zapnuté kodovanie natvrdo, alebo automaticky. Viem, že mne firefox nechcel zobrazit stránky, ked som ich uložil v kodovaní UTF, ale pri tom som v meta-tagu mal win... Takže štýl môže ovplyvnit aj kodovanie...
mylan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frezcz 12. 5. 2005 08:06

mylan píše:spýtam sa ešte takto: máš vo firefoxe zapnuté kodovanie natvrdo, alebo automaticky. Viem, že mne firefox nechcel zobrazit stránky, ked som ich uložil v kodovaní UTF, ale pri tom som v meta-tagu mal win... Takže štýl môže ovplyvnit aj kodovanie...j/quote]


tak to nepomohlo, zkousel jsem jak automaticke nastaveni, tak i kodovani win, ale zjistil jsem jednz zajimavou vec, kdyz zadam adresu http://actions.cz tak se mi stranka zobrazi nastylovana.... nevim proc s www se tak nedeje, ale pri nejhorsim budu zadavat adresu bez http://www.... ty jsi psal, ze se ti to zobrazuje dobre, takze kdyz to bude jenom u me, tak to mi az tak nevadi....
Motto : "Ve stínu sojky, poznáš sám sebe..."
frezcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davpe 12. 5. 2005 13:37

spust FF v safe modu

start/spustit

Kód: Vybrat vše
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode
a rekni jestli to pomohlo

BTW:dela to u jedny stranky nebo u vsech?jestli u jedny tak ji sem dej
Davpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frezcz 12. 5. 2005 13:48

Davpe píše:spust FF v safe modu

start/spustit

Kód: Vybrat vše
"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode
a rekni jestli to pomohlo

BTW:dela to u jedny stranky nebo u vsech?jestli u jedny tak ji sem dej


zkusil jsem a nic...
nestyluje mi to prave jen tuto jednu stranku - http://www.actions.cz ale jak jsem psal, kdyz zadam jen http://actions.cz tak se mi to to zobrazi v pohode... nevim, jeslti to muze byt tim, ale pred tim se mi stranka zobrazoval pri obou moznostech stylovana...
Motto : "Ve stínu sojky, poznáš sám sebe..."
frezcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 26. 5. 2005 00:36

Jakou verzi firefoxu vlastně používáš? v mojí 1.0.4 to jde naprosto OK...
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frezcz 26. 5. 2005 09:00

AndrewJ píše:Jakou verzi firefoxu vlastně používáš? v mojí 1.0.4 to jde naprosto OK... /quote]


taky 1.0.4 a tedka uz to chodi v pohode, nevim asi predtim byly nejaky vetsi erupce na slunci jinak si to neumim vysvetlit.... no hlavne ze uz to tedka chodi... jinak dik vsem za snahu a rady... mejte se
Motto : "Ve stínu sojky, poznáš sám sebe..."
frezcz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků