Jaky internetovy prohlizec pouzivate?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jaky internetovy prohlizec pouzivate?
Internet Explorer 63 %  7%  [ 63 ]
Opera 270 %  30%  [ 270 ]
Maxthon 42 %  4%  [ 42 ]
Mozilla FireFox 470 %  52%  [ 470 ]
Jiný (v přípěvku uveďte jaký) 54 %  6%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 899

Odeslat příspěvekod MartinezZ 15. 3. 2007 16:55

Mluvíš mi z duše - Opera 4Ever - používám vždycky poslední weekly build, občas postnu nějaký bugm ale nechápu, jsem jsem kdysi dávno mohl používat IE (vážně ne :-O)
Z FF2.0 jsem si pomocí extension udělal Operu (:D) a je pravda, že AdBlock zatím nemá konkurenci.
Při pohledu na modré éčko mi naskakuje kopřívka.

Primárně tedy na všechno primárně Operu (M2 na mojí poštu stačí), na stránky Windows Update přistupuju jen přes extension (nějakou) FireFoxu.
MartinezZ
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 27. 11. 2008 23:24

Poprve jsem se dostal na internet v Netscape v jednom pocitacovem krouzku, pak jsem pouzival jako obvykle nejake IE, dal v dobach IE6 se mi nejak tento prestal libit a presel jsem na chvili na Firefox, pak jsem ale utekl zas k IE v jeho 7. verzi (k nemu sem zanedlouho pridal IE7Pro) a pak jsem se rozhodoval nad zajimavou Operou, ale zvolil jsem Maxthon 2, ten mi zatim vyhovuje nejvic.
Jinak jsem za posledni rok vyzkousel vetsinu aspon trochu znamych prohlizecu a docela se mi zalibil a obcas pouziju Chrome (i kdyz je jednoduchy a nektere funkce mi chybi).
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 28. 11. 2008 02:06

Už asi 2 měsíce používám Apple Safari a snad už můžu říct, že jsem konečně našel prohlížeč, který mi vyhovuje. Akorát je škoda, že tady se nedá hlasovat přímo pro něj, tak jsem musel dát jiný...
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 28. 11. 2008 17:41

Zkousel jsem zajimavy prohlizec Lunascape, je sice jeste porad ve vyvoji, ale obsahuje zajimave funkce, napriklad obsahuje 3 jadra: Trident, Gecko a WebKit a jde mezi nimi libovolne prepinat (dobre na testovani webu). Dalsi je funkce ktera vam prohlizec prednacte pri spousteni PC a jeho spusteni je pak okamzite. A zajimave je take zobrazovani novinek v panelu zalozek. Rozlozeni ovladacich prvku az napadne pripomina Maxthon.

Dozvedel jsem se o nem ze zdejsi bleskovky: http://www.zive.cz/Bleskovky/Lunascape- ... fault.aspx

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 28. 11. 2008 18:29

Hmm, to zní zajímavě. Akorát já weby nedělám, tak bych to asi na nic nepotřeboval :-)

Ale na testování webů, proč ne? Aspoň pak člověk nemusí mít mraky různých prohlížečů...
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 12. 2008 19:15

Clanek o Lunascape se objevil take zde (a docela se rozjela diskuze): http://digitalne.stahuj.centrum.cz/univ ... -v-jednom/

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 9. 12. 2008 13:15

Měl jsem chvíle pocit k přesedlání na Operu, ale jedu prozatím stále na dvojkové verzi FF :)
includes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 12. 2008 14:24

muzu se zeptat proc na dvojkove? :)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ChristianoErwen 9. 12. 2008 14:45

Používam Mozilla Firefox 3, ale v poslednom čase sa mi neustále zrúca. Najmä pri doplnku Fast Dial, ale inak výborný prehliadač.
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3,0GHz, 3 GB RAM 800 mhz, GeForce 7600GT 256MB, 1x120GB HDD, 1x320GB HDD, 1x500GB EX HDD, Windows Vista Home Basic (32-bit), Creative GigaWorks G550W

www.cheworld.sk
ChristianoErwen
Junior

Odeslat příspěvekod includes 9. 12. 2008 20:21

Devastor píše:muzu se zeptat proc na dvojkove? :)

Zvyk je železná košile a trojková verze mě nijak neoslovila ...
includes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry 6610 10. 12. 2008 22:45

Mozilla FireFox a Opera to jsou moje jedničky.Internet Explorer tož větší zmetek .
nokia 6110-6210-6610i - 62310i -6500 a konečně nokia 6300
jerry 6610
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 13. 1. 2009 23:44

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod digiking 14. 1. 2009 00:57

Ja pouzivam Mozilla Firefox ve verzi 3.05, predtim ve verzich 3.04, 3.03, 3.02, 3.01, i 3.0 a i obe RC verze. Upgradoval jsem z docela pomaleho browseru a to byla zase Mozilla, opet Firefox, ale teprve ve verzi 2.0.0.12, pokud si dobre vzpominam, tak pak vychazely sice dalsi verze jako napr 2.0.0.13, ale to uz jsem uzival prave tu prvni RC verzi Firefoxu 3 a zrychleni bylo dost znat a spokojenej jsem dodnes.

I kdyz uz bych docela uvital Firefox ve verzi 3.1 RC (driv nez final nebude), protoze to ma bejt zase rychlejsi, ale nejak to nestihaj, ted dokonce posunuli vydani verze 3.1 Beta 3 (posledni verze pred RC verzi), coz se mi moc nelibi, ale zase tam bude opraveno vice chyb, tak vsechno spatny je k necemu dobry.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 1. 2009 01:09

z toho si nic nedelej, nam slibovali Maxthon 3 beta uz na září a porad nic :) misto toho prepracovali verzi 2 :) ale je vazne super 8-)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod amrtin 14. 1. 2009 01:12

Jedině Operu v poslední verzi-nyní v.10,b.1229.IE7 pouze na aktualizace win,nVidie(g.k.) a Creative(z.k.,w.kamera).
AntecNineHundredTwo,Asus H87-PRO,Intel Core i5-4570,Noctua NH-U12S,W7-64bit,SSD Intel 520 60GB,AsusGTX260OC+AcceleroExtreme,2x8GB DDR3 1600,Enermax720W;NOKIA L735 ;Audio-Technica ATH-ES7.
amrtin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka