Jaky internetovy prohlizec pouzivate?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jaky internetovy prohlizec pouzivate?
Internet Explorer 63 %  7%  [ 63 ]
Opera 270 %  30%  [ 270 ]
Maxthon 42 %  4%  [ 42 ]
Mozilla FireFox 470 %  52%  [ 470 ]
Jiný (v přípěvku uveďte jaký) 54 %  6%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 899

Odeslat příspěvekod pouli 4. 3. 2006 08:09

pouli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Audel 4. 3. 2006 08:28

jednoznacne FireFox + rozsirenia mam ich dokopy asi 17 ale mozem chodit na wap stranky, perfektne blokuje reklamu atd... Co viac si clovek môze priat? http://forum.zive.sk/images/smiles/icon_smile.gif
Smile
Audel
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 4. 3. 2006 19:39

já IE a firefox
Unknown Pleasures
vizitix
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marekzprahy 4. 3. 2006 20:08

na prohlížení webu používám skoro vždy IE6 SP2, jenom když někde náhodou škodím (manipuluju ankety, ...), tak použiju firefox, protože tam se snadněji maže cache, cookies, blokuje javascript.

Na testování webu používám IE6 SP2, IE 5.5, poslední FF, Opera TP2 (ne že bych přímo pro tyhle prohlížeče optimalizoval :-)
Marekzprahy
Junior

Odeslat příspěvekod gekoncik 7. 3. 2006 18:48

Používal jsem operu asi na měsic mi jen tak vyhodila css pak si je sama nahodila. Mezitím jsem přešel na Maxthona - libí se mi jeho zkůsob založek. A někdy používam foxe teda hlavně ve škole.

Ale protože dělám www stránky tak většinou mám půstěné všechny 3 prohlížece a testuju :)
Ne-ne-ne
gekoncik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sliacan 25. 3. 2006 22:07

Opera je jednoznacne najlepsi a najrychlejsi prehliadac...ked nie operu tak zvyknem este vyuzit maxthon
sliacan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 25. 3. 2006 22:12

Tak používám Operu, ale zrovna sem nainstaloval i SeaMonkey, ale prvni zpuseni nic moc - bude se muset vylepsit skinem.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Tomeš 26. 3. 2006 18:03

sliacan píše:Opera je jednoznacne najlepsi a najrychlejsi prehliadac...


Tak jednoznačné to určitě není:
http://www.mozilla.com/press/awards.html
http://www.opera.com/products/desktop/awards/
Petr Tomeš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djmilas 26. 3. 2006 18:56

FF 1.5
djmilas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 3. 2006 19:07

Já používám FF.
Jiný prohlížeč mně nedokázal přesvěčit.....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jech 26. 3. 2006 19:21

Používám, téměř výhradně FF, ale nemám žádné problémy s Operou až na blokování reklamy, který se tam dost těžko nastavuje. Pokud testuju stránky, tak používam Operu 8 a 9, FF 1.5 a Avant Browser (pěkná nadstavba IE; řekl bych, že lepší než Maxthon).
jech
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Widle patří do hnoje 26. 3. 2006 19:36

Jiný - Konqueror. P.S. Jaký smysl má, ptá-li se moderátor na něco, co zjistí z hlaviček?
Widle patří do hnoje
Junior

Odeslat příspěvekod Jarec 26. 3. 2006 19:46

Já používám na běžnou práci Avant Browser (mnohem lepší než Maxton - velmi podobný) a někdy taky Operu 8.52. Protože dělám stránky tak používám i FF. MSIE a Opera si vždycky dají říct, ale FF nikdy (ať už se jedná o psaní html nebo stabilitu). Jinak FF ma neumerne pametove naroky. Sam jsem jej dlouhou dobu používal, ale od doby co dělám stránky jej upřímně nenávidím...
Jarec
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 26. 3. 2006 19:51

Czulibrk píše:Coby nemajetny student s 256 MB RAM pouzivam samozrejme Operu 8.52 !


Firefox-Konqueror my beži aj na 733MHz CPU +192MB RAM uplne v pohode.Tvoj argument neobstoji.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metla23 26. 3. 2006 19:55

Jarec píše:Já používám na běžnou práci Avant Browser (mnohem lepší než Maxton - velmi podobný) a někdy taky Operu 8.52. Protože dělám stránky tak používám i FF. MSIE a Opera si vždycky dají říct, ale FF nikdy (ať už se jedná o psaní html nebo stabilitu). Jinak FF ma neumerne pametove naroky. Sam jsem jej dlouhou dobu používal, ale od doby co dělám stránky jej upřímně nenávidím...t/quote]


Firefox od verzie 1.5 nema problemy zo stabilitou ani s pamatou to je blbosť . A hlavne neznalosť userov ktory FIREFOX nevedia použivať.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků