Jaky internetovy prohlizec pouzivate?

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Jaky internetovy prohlizec pouzivate?
Internet Explorer 63 %  7%  [ 63 ]
Opera 270 %  30%  [ 270 ]
Maxthon 42 %  4%  [ 42 ]
Mozilla FireFox 470 %  52%  [ 470 ]
Jiný (v přípěvku uveďte jaký) 54 %  6%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 899

Odeslat příspěvekod rb 30. 10. 2005 22:03

No, zo zaciatku mojho posobenia na internete:-) to bol IE6, no odkedy tu je Firefox, tak nic ine nepouzivam, jednoducho som si zvykol a nemam dovod si odvykat...
rb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 30. 10. 2005 22:12

no...vidím, že tu "používáte" operu 9.0...pakliže operu testujete, tak budiž...ale pro běžný používání je zatím určena opera 8.5...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rrunner 31. 10. 2005 07:21

Neviem co mate vsetci proti IE sak je to v pohode prehliadac... zaujimave je ze ja nemam problem s bezpecnostou... za posledne 3 roky som nemal na pc ani spyware ani virus... ono to treba dobre nastavit a nieje s nicim problem... :) ale sak nech si kazdy pouziva co mu vyhovuje. A samozrejme ze poznam aj ine prehliadace :) ale IE je zatial najlepsie...
rrunner
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 31. 10. 2005 08:23

rrunner píše: A samozrejme ze poznam aj ine prehliadace :) ale IE je zatial najlepsie...


nevím.. neznám nikoho, komu by ie vyhovoval... lidi ktřeí vyzkoušeli a pochopili možnosti jiných prohlížečů, tak se k ie už nevracejí...
AndrewJ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iol 31. 10. 2005 08:45

moje rec...
To mate videt kdyz jsem to zavedl doma. Nejdriv remcali ze to nema ikonku s modrym eckem, ale dneska uz po exploderu ani nevzdechnou. A to ma mamina 58 let... :)
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majsner 31. 10. 2005 08:51

Koukam, ze tu byl uz docela dlouho klid, co? :lol: Nekomu se tu styska po poradne bitve sprostych nadavek a urazek...
Majsner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod root 31. 10. 2005 10:01

topic jako na Flame, smazat XD
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemings 31. 10. 2005 12:02

Keď som pred rokom prešiel na FF už ani iný neotvorím (teda okrem internet bankingu ten mi vo FF z nejakého dôvodu nejde)
lemings
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod werygood 31. 10. 2005 18:28

Firefox, mozilla, opera- vsechno prave soustene :)
BAF !
werygood
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gadelat 31. 10. 2005 19:02

Opera RULZZZZZ!
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iol 2. 11. 2005 14:15

FF mi prijde nejlepsi. Da se pekne pouzivat i v zakladni verzi a pritom halda pluginu z ni dela plne konfigurovatelny super nastroj. Takove mnozstvi ruznych rozsireni mi chybi u ostatnich prohlizecu. Proto pouzivam FF.
Go go, google...
Iol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulxp 9. 11. 2005 10:14

Opera is best and FREE 8)
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkovajko 9. 11. 2005 10:27

JEDNOZNACNE FF!!
majkovajko
Junior

Odeslat příspěvekod zet 9. 11. 2005 10:29

FF, inak neviem preco mi otvara niektore odkazy v novych oknach a nie na novych kartach ako O. Skusal som vsetky nastavenia vo FF, ale stale otvara ,niekedy v novych oknach, nejako zvlastne. Vratane FF 1.5RC1.
Funguje aj IB, pouz. v SUSE10 aj v XP. :shock:
zet
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bluesman 9. 11. 2005 10:37

Operu som skusal, ale nejak mi nesadla.

Odkedy som sa dozvedel o FF, bezim na FF, ale teraz zaroven skusam Dr. Orca 1.0 betu (je to Avant postaveny na Gecku). Ak bude Dr. Orca uz final, tak asi prejdem nan. Eventuelne, ked najdem japonsky browser Sleipnir 2.00 v anglickej verzii, tak mozno ten.
bluesman
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků