skype cez edge

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aeon 8. 2. 2006 15:57

neviete ci to pobezi cez edge? rychlost mam tak 15-20 kBs
aeon
Junior

Odeslat příspěvekod Donar 8. 2. 2006 22:49

coz o to... skype rozchodisa mozna uslysis kady paty slovo :D to chce aspon tech 40,60kb/s
Gorinus Donarus ex Horad.R.I.M.
Donar
Junior

Odeslat příspěvekod Peshi 8. 2. 2006 23:14

Myslim, ze to pude v pohode ... mluvil sem i z clovekem co mel GPRS, kde je rychlost mensi, on mi rozumnel v pohode, ja jeho slysel trhane, ale u EDGE je rychlejsi upload nez u GPRS download, tak v tom nevidim problem ... behem par dnu to vyzkousim ...
Peshi
Junior

Odeslat příspěvekod Peshi 8. 2. 2006 23:17

2 Donar: mas pravdu, ze to chce tak 40,60 kb/s, ale aeon uvadi rychlost v kB/s, takze kdyz to prevedes, rychlost je 120-160 kb/s ...
Peshi
Junior

Odeslat příspěvekod Orim 8. 2. 2006 23:55

Ono na rychlosti az tak nezalezi, ale EDGE na dost dlhu odozvu (okolo 400 ms) a vtom je problem.
Orim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aeon 9. 2. 2006 16:20

cize ked mam odozvu nejakych 900ms tak on ma bude pocut o sekundu neskorsie?
to by mi nevadilo ale aby to netrhalo
pytam sa preto lebo este namam kupene sluchadla a teda ci ich mam kupit
aeon
Junior

Odeslat příspěvekod Orim 10. 2. 2006 08:31

Ono ide skor o to ci si na to zvyknes ty a ten co bude s tebou hovorit. Pretoze to nefunguje sposobom: poviem slovo a ono sa oneskori o 900 ms ale skor sposobom ako ked spomalis prehravanie ( ako keby si mumlal). Odporucam pozicat sluchadla a vyskusat, ja na EDGE skor vyuzivam v Skype chat.
Orim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 10. 2. 2006 08:53

5-6 kB/s pri skype vic to pe me nechce nekdy vyleti okolo 10 kB/s chvilkova zalezitost.
Vice zalezi na odezve coz asi bude u EDGE poznat ale nevim nemel jsem to moznost vyzkouset v praxi.
Artificial Intelligence
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laďa 11. 2. 2006 18:31

Skype má velmi jednoduchou instalaci a téměř nic se tam nemusí nastavovat , takže je nejlepší to vyzkoušet. :-B
http://www.skype.com/download/
http://www.skype.cz/forum/
Mnoho uspěchů . :shock:
Laďa
Junior

Odeslat příspěvekod Peshi 13. 2. 2006 21:39

Takze sem vyzkousel docela dlouhej hovor se skypem pres EDGE, protejsi strana skrz CDMA :-) a vysledek? v pohode, je to stabilni, zvuk docela cistej, hlas neni trhanej, sice je tam trosku patrna ta pomalejsi odezva, ale neni to zasadni problem ....
Peshi
Junior

Odeslat příspěvekod aeon 15. 2. 2006 21:33

mne to tiez ide v pohode ale potreboval by som este poradit ako dosiahnem stabilnejsie spjenie lebo mi to pada tak po minute cely net
mam orange internet s gc85 a pouzivam wireles managera.
aeon
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků