VoipDiscount - volání na pevnou zdarma

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod elity 22. 3. 2006 15:54

Ahoj už jste někdo zkoušel volat na pevnou zdarma pomocí programu VoipDiscount. Zajímalomě hlavně nelimitovaná verze.

http://www.iphone.cz/?text=113-volani-z ... ipdiscount

Marek
elity
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 22. 3. 2006 16:59

Az nekdo vyzkousite dejte vedet co je v tom za chytak.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xoj 22. 3. 2006 21:43

je pravdepodobne ze to funguje- mam zkusenost s podobnou akci: VOIPbuster kde se dalo volat zdarma asi pul roku pro noveho operatora je to dobra reklama :)
hp nx6125, ~~~ ~~ ~~ ><(((°> ~~ ~~~ ~~ ~~~ ~~~ ~~~ ~~ ~~ ~~ ~~ ~~~
xoj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod c.r.e.a.t.i.v.e 24. 3. 2006 18:02

teď jsem se tam registroval a ono to vážně funguje :shock: :D ...a narozdíl od vopipbusteru tady není asi ani to časový omezení jedna minuta :wink: a taky tam nepíšou nic o tom že je to jen testování jako dřív u voipbusteru...teda on to vlastně je voipbuster, asi se přejmenovali :-B
c.r.e.a.t.i.v.e
Junior

Odeslat příspěvekod hankanz 7. 4. 2006 14:21

Dnes jsem narazila na prvni problem s VoipDiscountem. Reklo mi to ze jsem vycerpala limit na pocet free calls a ze bych si mela koupit kredit. Netusim zda je to limit na den ci co... :(
Hanka
hankanz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pandulak 11. 4. 2006 00:32

koupil jsem si tech 10euro a volam jako das :). mam to pres sip branu..
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod Jety 24. 4. 2006 22:04

Funguje to super, podrobnější informace najdeš tady nebo taky tady.
Jety
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jdoucí 19. 5. 2006 06:16

VoipDiscount běžně užívám a nemá to chybu. Po zřízení účtu mohu volat nepřetržitě zdarma na pevnou linku nejen v ČR, ale i do dalších zemí, maximální délka jednoho hovoru je jedna hodina, opakovaně volat můžete celý den. Doporučuji. Informace o VoipDiscount lze nalézt takézde.
Jdoucí
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bool 1. 6. 2006 21:25

Není to zdarma! Je to sice neomezené volání na pevné linky v ČR. Ale musíte zaplatit paušál 10 EUR, který po 120 dnech propadne a pak musíte dobít znovu!
Bool
Junior

Odeslat příspěvekod GiZMo1221 7. 6. 2006 13:57

je to sice tak ako pises, ale na druhu stranu tych 10eur mozes aj prevolat, napr. volanim na mobilne cisla. na to aby si volal zadarmo ti staci 1cent.
mavate niekto aj problemy s touto sluzbou? ja mam tiez nabity kredit, ale napr. vcera sa mi nedalo dovolat do ciech a do nemecka
GiZMo1221
Junior

Odeslat příspěvekod fotooffice 7. 7. 2006 17:06

mam to pres sip branu
CO TO PREDSTAVUJE PRAKTICKY ???
fotooffice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ynd0r (novy) 7. 7. 2006 17:21

Pres SIP branu znamena, ze si koupil takovou krabicku, do ktery pripojil normalni analogovej telefon, takze nemusi mit kvuli telefonovani zapnutej pocitac.
Jinak Voipdiscount je jeden z klonu ze skupiny Betamax, stejne jako treba Voipcheap, Poivy, Voipbuster, Sipdiscount, Voipstunt atd. (stejna technologie, ale muzou mit ruzne ceny). Funguji bud pres sveho klienta (ktery ma nektere vyhody) nebo pres standardni SIP.
Prectete si http://zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=308912&Main=52
Ynd0r (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod fotooffice 7. 7. 2006 22:14

Dekuji za promtni dovysvetleni a link.
LCh
fotooffice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azjol 21. 2. 2013 08:40

Pouzivam VoipDiscount 8 let a bez problemu. Posledni rok pouzivam MacBook Pro a 14 dni mam problem volat do CND nebo USA. Ziji v Britske Kolumbii. Pritom kdyz volam do Ciny, NZ, Francie, Ceska vse funguje !00%. Posledni 3 dny jsem zjistil, ze z 10 telefonatu se system asi 3x "chytne", ale vetsinou mam problem. Kdyz vytocim tady v Canade cislo, tak to zachrasti a spojeni se neuskutecni. Muze me P R O S I M nekdo poradit, kde je chyba? Myslel jsem take na to, ze bych program z pocitace vyhodil a potom zase natahl.... ale nevim, jestli bych tim neztratil asi 60 jmen a cisel..... diky za radu - azjol

TAKE JSEM 2X KONTAKTOVAL VP, ALE NIKDY ME NEODPOVEDELI. PRACHY BEROU DO 5 sec. :))) Mam 113 "FREE" dni. Prachy jsem vlozil pred tydnem
azjol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azjol 21. 2. 2013 18:55

Haloooo muze me prosim nekdo pomoci? Nemam domaci linku ani mobil. diky
azjol
Kolemjdoucí

Další stránka