Internet Explorer 7 CZ

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tomasbok 6. 2. 2007 11:25

gifter píše:Nástroje/Možnosti Internetu/Upřesnit/Multimédia/Pro formát HTML...M/quote]

Po instalaci IE7 při rozmazaném písmu v prohlížeči vypněte ClearType dle výše uvedeného - díky moc za radu.
tomasbok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 6. 2. 2007 12:55

http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=4862
Kód: Vybrat vše
rad bych na to jukl podbrobnejsie..sou nejake stranky,odkazy,navody z kade to stiahnut?

Tak rovnou začni litestepem co do možnosti konfigu nemá moc soupeřů.Co do složitosti ho vyladit asi taky ne ovšem velká komunita s předpřipravenými stovkami témat-tématem nerozumněj to co klasicky znáš tady ti téma mění celou funkčnost PC a sám si ho můžeš napsat,vyladit.upravit.Vše se dělá v textaku:-)
Takže na fotky co vidíš na tý strance vůbec nehled.Jinak dalsi moznost bblean pro ty co spis nabobtnaly graficky silenosti aston shell,atd geoshell a nevim co jeste staci googlit.
Tady pro lepsi predstavu http://www.normanbates.net/litestep.htm
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod folder 12. 2. 2007 10:19

Jde nějak změnit vzhled IE7, aby vypadal "normálně"??? Rozmístění příkazového řádu a ostatních tlačítek je tragické :evil:
folder
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 12. 2. 2007 11:22

Ve složce IE7 najdi soubor iexplore.exe a ten když spustíš, tak bude internet "vypadat" normálně.
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Majk.K 14. 2. 2007 23:15

Souhlas. Ani Opera, ani Firefox není bohvíco. IE7 je náhodou dost dobrej a hlavne: takovou provázanost s multimediama, jakou má IE má tezko nejaká konkurence. V Opere i Firefoxu jsem musel mít stopadesát nainstalovanejch doplnku pro prehrávání multimedii...a ve vysledku to bylo jeste horsi nez IE. Mimochodem..ted pisu z nejakeho upgrade firefoxu, co jsem stahl dneska. A nefunguje tu diakritika :-)))
Majk.K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod medvidek88 18. 2. 2007 17:24

To že ti nefunguje diakritika spíš bude problém u tebe :) .. a ta navázanost s multiledii .. no nevim nevim ja mam nainstalovany quick tima a prehrava mi to na strankach vse ,vcetne mp3 i videi :) takze svuj FF bych a nic nevymenil .. IE sem odinstaloval a jsem spokojen :)
NO IE !!!
medvidek88
Junior

Odeslat příspěvekod cubush 7. 3. 2007 15:42

já zase potrebuji poradit s diakritikou v IE7, vse jede ok krom hácku! jsem zvyklý psát vsemi deseti takze mi to delá obrovzký potíze!
cubush
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kkorec 11. 3. 2007 11:44

Klikni na libolne strance pravym tlacitkem mysi a z kontextoveho menu vyber "Kodovani" a pote zvol "Automaticky vyber". To by melo byt pote ok.
kkorec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod David23 17. 4. 2007 10:18

Explorer je nejlepší :mrgreen:
David23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Tomeš 19. 4. 2007 11:48

David23 píše:Explorer je nejlepší :mrgreen:-/quote]

Proč lžete?
Petr Tomeš
Junior

Odeslat příspěvekod Aonym 19. 4. 2007 13:13

Flame nebo posthunting? :) prostě si ho nevšímejte...
Aonym

Předchozí stránka