IE 7 pri inštalácii vypisuje Tato instalace napodporuje

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Binďo 16. 1. 2007 19:58

Prosím o radu. Pri inštalácii IE 7 mi vypiše,že Táto instalace nepodporuje aktuálni jazyk operačního systému. Nevie mi niekto poradiť čo by som s tým mohol urobiť ?? Mám nainštalovaný XP prof. v Slovenčine. Ďakujem
Binďo
Junior

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 16. 1. 2007 20:03

No nič. Počkať ešte na slovenskú verziu IE. Český IE7 je určený českej verzii systému. Vy máte anglický so slovenským jazykovým balíkom.
SlovakSoft
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nithro 16. 1. 2007 20:04

IE de nainstalovat v angličtine na všechny jazykové mutace, ale v čestině jen na českou verzi, v norštině na norskou atd....
takže bud přeinstalovat na český windowsi nebo počkat jestli se dočkate slovenské jazykové mutace
Alea Iacta Es
nithro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 17. 1. 2007 07:56

Skus si nastavit CZ jazyk, myslim ze tady? Kdyz sem na svem Windows ME v SK instaloval NVIDIA ovladace, tak byli v EN, ale kdyz sem nastavil CZ, tak se nahodili v CZ, stejne i dalsi soft.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 17. 1. 2007 08:07

TheTOM_SK píše:Skus si nastavit CZ jazyk, myslim ze tady? Kdyz sem na svem Windows ME v SK instaloval NVIDIA ovladace, tak byli v EN, ale kdyz sem nastavil CZ, tak se nahodili v CZ, stejne i dalsi soft.

To áno, napríklad aj tlačiarne HP, ale IE asi kontroluje jazykovú verziu operačného systému a nie miestne nastavenie.
Navyše slovenský IE má byť vo februári, tak naozaj stačí počkať.
SlovakSoft
Pokročilý