Jak zrychlit firefoxa??

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod basty 16. 1. 2007 21:00

Zdravim, pouzivam firefoxa uz nejaky patek bez reinstalace a je to hafo zasrany, zkousel jsem to optimalizovat vymazanim vyrovnavacky, ale je to porad pomaly. jde to nejak jinak dobre vycistit, aby to bylo skoro jako na zacatku? dik.
basty
Junior

Odeslat příspěvekod Pafo 16. 1. 2007 21:11

firefox byl vzdy pomaly a je pomalý.. je to jeho vlastnost.. castecne jde zrychlit ubráním nepotrebnych rozšíření, vymazani cache, použití jednoduchého theme atd. a nainstalenim rozsirenim fasterfox ktere ale nedela nic jineho nez upravu nekterych nastaveni v configu..tze kdyz je objevite a udelate ruco tim lip..
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod Izmail 16. 1. 2007 21:13

Ja uz jedu bez reinstal rok a s rychlosti firefoxa jsem spokojenej.
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod Pafo 16. 1. 2007 21:26

Izmail píše:Ja uz jedu bez reinstal rok a s rychlosti firefoxa jsem spokojenej.

Je pravda ze pokavad mate hodne vykony stroj tak to s tou pomalosti tak hrozne neni.. jinak na slabsich strojich je to zalostne.. osobne nemam uplnou PCsunku ale Firefox nez se spusti a pracovat ve vice tabech... nepredstavitelne
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod Izmail 16. 1. 2007 21:32

Zkus neco pohledat tady http://forum.czilla.cz/
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod basty 16. 1. 2007 21:33

no tak jako není pomaly, je skvelej, na zacatku to skakalo jako bych to mel na lanu, ale ted je to proste pomaly jako krava. tak to potrebuju vycistit. faster mam :)
basty
Junior

Odeslat příspěvekod cIIII 16. 1. 2007 21:37

nainstaluj Operu..
cIIII
Junior

Odeslat příspěvekod Izmail 16. 1. 2007 21:43

basty píše:no tak jako není pomaly, je skvelej, na zacatku to skakalo jako bych to mel na lanu, ale ted je to proste pomaly jako krava. tak to potrebuju vycistit. faster mam :)>/quote]

To nebude chyba jenom firefoxu, ale taky celkove windowsu, po nejkym tom roce budou asi pekne zas....

Zkus treba Tune Up Utilites 2006 - mas tam cisteni registru, disku atd... ptreba to pomuze

Ja jsem se chystal na reinstal, protoze byl uz pocitac pomalej, ale diky tomuhle jsem ho jeste odlozil a uz to odkladam pul roku.
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod Pafo 16. 1. 2007 21:53

cIIII píše:nainstaluj Operu..

Tak to je to nejlepší a nejrychlejší řešení... ale bacha zavánělo to flamem a to tady lidé nemají rádi (někteří ani ve srandě) :)
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod sprajt 16. 1. 2007 22:01

To je dobra rada, srovnatelna s "rozbil se mi harddisk" - Kup si novej pocitac :twisted:
A dobrej zacatek pro flame.
Edit: A teda nemam problem s rychlosti foxe a super vykonej komp nemam, i kdyz plecku rozhodne taky ne :mrgreen:

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
sprajt
Junior

Odeslat příspěvekod basty 16. 1. 2007 22:28

To je dobra rada, srovnatelna s "rozbil se mi harddisk" - Kup si novej pocitac :twisted:
A dobrej zacatek pro flame.
Edit: A teda nemam problem s rychlosti foxe a super vykonej komp nemam, i kdyz plecku rozhodne taky ne :mrgreen:[/quote]tak na 2500 athlon xp to asi nebude moc sumka na web a na firefoxa

//Mývalice: Nepoužívej citaci, když reaguješ na předcházející příspěvek. Je to zbytečné. Jak citovat příspěvky, na které reagujete
basty
Junior

Odeslat příspěvekod Gadelat 16. 1. 2007 22:41

cIIII píše:nainstaluj Operu..

Aha, takze chces povedat, ze ked nainstaluje operu, zrychli sa mu firefox?:roll: omg, taketo rady milujem :evil:
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior

Odeslat příspěvekod basty 16. 1. 2007 23:13

to s tou operou to je taky pekne debilni napad a dotaz na hovnec. jo jasny tak si ju dam, a za stejnou dobu to bude zasrany jako krava. :) fakt dobry. :)
basty
Junior

Odeslat příspěvekod Z@chi 16. 1. 2007 23:49

Opera VS. Firefox VS. IE se tady resi dost casto :-) a tipuju ze tento thread se taky zvrhne timto smerem.

Jinak - ja pouzivam taky FF. S tim ze je pomaly asi nic neudelas. budes se s tim muset smirit. I kdyz jej treba trochu zrychlis odebranim nebo nainstalovanim spravnych pluginu, tak nebude nikdy tak rychli jako ostatni prohlizece, jako je IE nebo Opera.
Z@chi
Junior

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 17. 1. 2007 06:51

pro rychlejsi start http://www.czilla.cz/zpravicky/firefox- ... v-cestine/

jinak nasledna prace mi pripada uplne normalni. Nevim co si pod pojmem pomaly predstavit.??
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Další stránka