něco o virech

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mkmt 31. 10. 2007 07:28

Gadelat píše:A mozte mi vysvetlit na akom principe by taky virus fungoval? Je to nezmysel, pokial to nevyuzije nejaku ohromne velku bezpecnostnu dieru, co je u mna blbost, pretoze pouzivam Operu, tak nie je sanca.

-to si ohromne naivny

Gadelat píše:Mal som asi 2 roky NOD32 a nezaznamenal som ani jeden virus, z coho som usudil, ze nie je pre mna dolezity.

to ze antivir nic nezachyti, este nic neznamena.
rootkit ti asi nic nehovori?
mkmt
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 31. 10. 2007 17:23

mužete my pls napsat kterou teda operu mam stahnout? Nerad bych stahl nějakou špatnou verzi a bez češtiny. Napište pls odkaz ale jen na stahuj.cz a slunecnici. Díky.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Gadelat 31. 10. 2007 18:33

j.1.r.k.a: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... e/opera/?g[hledano]=opera&g[oz]=9.24
mkmt: Nechcem robit siahodlhe diskusie, radsej nerob flamy, vravim ze mne to vyhovuje a nech si kazdy hovori co chce.
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 31. 10. 2007 19:11

jo a když jsem stahoval tu věc teď nevím co to je pro přehrávání videjí z youtube.com pro internet explorer tak to i tak musím stahnout znovu pro operu? A musím internet exployer odinstalovat nebo si jej tam mužu nechat kdybych nebyl s operou spokojen?
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 31. 10. 2007 20:15

Tak jsem si stahl tu operu a odzkoušel je fakt super akorat trochu nezvik ale ja myslím že to chce čas akorat nevím jak mam nastavit aby se my po spuštění prohlížeče zobrazil takovy ten list na ktery jsem si dal 9 odkazu jestli víš. Akorat nevím jestli není nějake pomalejší načítaní stranek a hlavně obrazku než přes IE a taky by mě zajímalo jestli to nemá nějaké velké naroky mam totiž jen 256 MB RAM tak nevím jestli to nějak nebude vadit abych si nezničil pc ale jinak zatim mi to jede a i ty videa a to jsem nic nemusel stahovat.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod mkmt 31. 10. 2007 21:04

Gadelat píše:mkmt: Nechcem robit siahodlhe diskusie, radsej nerob flamy, vravim ze mne to vyhovuje a nech si kazdy hovori co chce.

tvoj nazor ti nikto neberie, ja len konstatujem fakty
mkmt
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 31. 10. 2007 21:45

Nevíte jak jde nastavit jako domovská stránka takova ta stranka co se mi zobrazí když dám nový list sobrazí se my tam těch 9 stranek co jsem si nastavil. Jo samozřejmě v opeře.
j.1.r.k.a
Junior

Předchozí stránka