Jak obejít avast?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LamB 5. 12. 2007 08:47

Zdravím, dneska ráno zapnu kompl a avast na mě hodí hlášku že mam trojana v souboru co pochazí z ovladače na myš, nikdy predtim mu to nevadilo ze tam ten soubor je, takze si myslim ze to virus neni. Chtel jsem to vyresit novym ovladacem na mys ale zadnej jsem nenasel. Navic jinak ten vladac nejede hodi hlasku ze je nekde chyba, pravdepodobne ze avast ten soubor blokuje
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod averton 5. 12. 2007 08:51

tak ho odinstaluj a je po probleme. Inak, ovladace na klavesnice, misky atd sa uz neinstaluju - dneska to mas vsetko usb cize nie je co riest :D
it´s all about priorities :D
averton
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 5. 12. 2007 14:56

Asi né...já mám myšku ke které musím mít nainstalovaný ovladač ptz když tam není ovladač a přepnu na 1600 a 2000 DPI tak se seká...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LamB 6. 12. 2007 09:00

no prave ja mam 10 tlacitkovou mys a pokud nema ovladac nemuzu ty tlacitka nastavit jak chci a hlavne vubec nefunguje scroll, takze mam kdysi davno drahou mys na dve veci a muzu si jit pro koleckovou za 90kč :)
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 13. 12. 2007 23:04

Dobrý večer,

možná by nebylo špatné sem na fórum napsat o jakou ,,problémovou" myš se jedná (doufám, že jsem to nepřehlédl :oops: )

Pro vyřešení situace, je teoreticky možné, popsat vzniklou situaci v emailu a zaslat jej, jak dodavateli (výrobci) myši, tak i na ALWIL Software = AVAST. Do přílohy emailu, bych vložil ,,infikovaný" soubor.
S pozdravem MgX
MgX
Junior