Google Chrome otevírání další záložky !!!

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Quodor 29. 11. 2016 16:30

Google Chrome - při brouzdání internetem se mi nahodile po kliknutí kamkoliv na zobrazenou stránku otevře další záložka s reklamou, která vyžaduje potvrzení k opuštění stránky.
Projel jsem PC programy ESET Online Scanner, Windows Defender, Malwarebytes Anti-Malware, AdwCleaner, TrojanKiller, pomazal, co šlo, ale je to pořád stejné
Quodor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mople71 29. 11. 2016 16:44

Administrátor fóra MobilMania.cz a moderátor fóra Živě.cz
Pokud neodpovím do dvou dní, připomeňte se.
mople71
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod r34ktor 29. 11. 2016 21:40

Dost možná za tím bude nějaké rozšíření. Všechny zakaž a zkus, zda se bude reklama pořád objevovat.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 29. 11. 2016 21:48

Nešťastný tazatel si nainstaloval Chromák a možná ho dokonce používal v účtu s admin právy.
Tenhle sw se zavrtá tak brutálně hluboko do OS i do profilu, že to už nelze opravit. :-/
Co s tím?
Standardní postup:
boot ze záchranného média >> Obnovit zdravý stav OS (z doby před instalací Chromáka).
Jiný postup je jen obezlička s dočasnou nebo minimální účinností.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jamaca 29. 11. 2016 22:02

Používám Chrome už od samého začátku a nikdy jsem neměl problém - když je někdo blbec, nepomůže mu vůbec žádný systém nebo program.
jamaca
Junior

Odeslat příspěvekod worrapS 2. 12. 2016 21:15

Milanr1 píše:Nešťastný tazatel si nainstaloval Chromák a možná ho dokonce používal v účtu s admin právy.
Tenhle sw se zavrtá tak brutálně hluboko do OS i do profilu, že to už nelze opravit. :-/

No ale takhle se chová na Widlích každý druhý program. Je to feature, ne bug ;)
Pracovat s počítači je docela otrava. Vůbec, pracovat je otrava. Možná to nakonec s těmi počítači nebude až tak zlé.
worrapS
Junior