Jaký vybrat antivir?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Zive.cz 7. 4. 2005 19:24

Jaký byste mi doporučili antivir? Stačí jenom antivirový program nebo si musím opatřit i nějaký doplňující software? (antispam apod.)
Zive.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 4. 2005 18:27

Zive.cz píše:Jaký byste mi doporučili antivir? Stačí jenom antivirový program nebo si musím opatřit i nějaký doplňující software? (antispam apod.)i/quote]
Ja mam AVAST 4.6 HOME a Microsoft Antispyware a k tomu pro jistotu Ad-aware 8)
Naposledy upravil Mobil-man dne 11. 4. 2005 18:56, celkově upraveno 1
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod izmask 11. 4. 2005 18:39

Avast 4.6 home, Ad-aware, Sygate personal firewall. Všetko free a bez problémov. :D
izmask
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod colos 11. 4. 2005 18:50

AVG 7,0 + Ad-Aware SE + Spybot-Search Destroy
colos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexum 11. 4. 2005 18:58

Nedávno byl zveřejněn srovnávací test, možná ti to pomůže v rozhodování. http://www.viry.cz/go.php
Lexum
Junior

Odeslat příspěvekod SNlPER 11. 4. 2005 20:12

Avast 4.6 home + ad-awere + kerio personal firewall + prohlížeč firefox = velice vysoka zed pro viry
###( )_( )###
###( 0.0 )###
#(..)( ^.^ )(..)#
###(''')(''')###
SNlPER
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod root 11. 4. 2005 20:55

Jeste gdys sem pouzival MS Windows tak sem pod nima mel NOD32 a nebo Panda Antivirus ;) absolutni spokojenost :) muzu doporucit
root
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@jo 11. 4. 2005 22:26

Pouzivam novu beta verziu NOD32 2.50 - uplna parada. Spyware detekuje HTTP skenerom este predtym, ako sa fyzicky ulozi na disk PC, a dokonca genericky ako aj ostatne wormy, trojany, backdoory a dialery, proste parada ;-)
NOD32 ma presvedcil aj detekciou poslednych 20 variant Mytobu - vsetko detekoval ako variant Win32/Mytob bez potreby aktualizacie.
M@jo
Junior

Odeslat příspěvekod Composite 11. 4. 2005 22:35

Kasperský Personal Pro, Spybot S&D, Oupost firewall
Kasperský je jednoduchý a výkonny.
Nechcem zhadzovať iné softy, ale AVG mi nenašlo všetky víry, Nod našiel viac, ale detekcia mailov slabá a kasprsky našiel toho najviac.
A AVG mi vedelo hlásiť vírus tam kde nebol :?
Firefox si určite daj, odvtedy čo nepoužívam IE nemám žiadne adware, dialery,...
Naposledy upravil Composite dne 11. 4. 2005 22:48, celkově upraveno 1
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 11. 4. 2005 22:38

Ja osobne vyuzivam (doma na Win) Norton Antivirus 2004 se vsim vsudy, nic vic a zatim se ke me taky nic nedostalo, tvori dokonalou zed proti vsemu, co by se jen pokouselo - muzu jen doporucit, navic system neni tak zatizeny, jako kdyz bezi 3 aplikace, ktere by me mely hlidat.
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Composite 11. 4. 2005 22:48

Daft píše:Ja osobne vyuzivam (doma na Win) Norton Antivirus 2004 se vsim vsudy, nic vic a zatim se ke me taky nic nedostalo, tvori dokonalou zed proti vsemu, co by se jen pokouselo - muzu jen doporucit, navic system neni tak zatizeny, jako kdyz bezi 3 aplikace, ktere by me mely hlidat.


Toto je príspevok na hádnu :P .

To je skvelí Antivír, ale WInXP mi začal spomalovať a aj ked som nič nerobil, bolo PC veľmi vyťažené, dal som Kasperskeho a aha ho asi 15 trojanov. Norton Antivirus neviem moc dobre detekovať trojanov. Moja skúsenosť
Composite
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 11. 4. 2005 23:06

Composite: Moja je zas takova, ze nasel a smazal i Keylogger, ktery jsem ale mit chtel :) Zalezi na konfiguraci, ja si na nej ale stezovat nemuzu, coz se neda rict treba o Avastu, kdy mi jeden povedeny vir pred rokem a pul udelal tohle...
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Death 12. 4. 2005 08:39

ja jedu na NOD,Kerio,Mozilla a no problem,+ doplnkovy software na obcasne zkontrolovani Spybot,Adaware a xoftspy
Death
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabelhirsch 12. 4. 2005 08:57

já jedu na Kaspersky AV Pro (super na riskware) a firewall Outopost od Agnitum (velmi dobrý fw, dle zkušeností lepší než Kerio či ZA nebo snad Sygate, ale je to subjektivní). pochopitelně že na spy a adware různý programy... nemá cenu vypisovat
Gabelhirsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lucifer 12. 4. 2005 09:50

staci ti ms firewall mcaffe viruscan 8.0i enterprise edition firefox 1.0+ a nemusis mit ani antispiware ostatni antiviry se tvari jako antiviry ale sou to viry a virů přátele vykosel sem jich hodne a tahle konfigurace je opravdove cfg pro bezpecnost zbytek na zahozeni.
http://www.apple.com/itunes No.1 music player ->
Lucifer
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků