Jaky firewall?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod trojan 20. 4. 2005 21:20

Norton Internet Security 2005, ale ten zere PC jako dabel 8)
Spyware nemá šanci!!!
trojan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod njaji 27. 4. 2005 19:35

A Sygate? Já používám Sygate a jsem skutečně v poho.
pravda vyděsí
njaji
Junior

Odeslat příspěvekod WURMi 28. 4. 2005 08:40

njaji píše:A Sygate? Já používám Sygate a jsem skutečně v poho. /quote]

Zato ze ty si v pohode, neznamena, ze aj firewall je v pohode ;) Ale v tvojom pripade aj sygate je v pohode ;)
WURMi
Junior

Odeslat příspěvekod krizko 29. 4. 2005 17:17

Najprv som pouzival Kerio, ale kedze vo vacsine testov dopadol Outpost firewall vynikajuco t.j. 1. resp. 2. miesto, presedlal som nan. S Keriom som bol sice spokojny, ale Outpost je jednoducho super. Hoci mi zo zaciatku blokoval celu siet, podarilo sa mi to rozbehat a teraz frci ako ten stroj v Jachyme hod ho do stroje:-) Jednoznacne odporucam
Říkám vám po dobrym: neserte mě, soudruzi!
krizko
Junior

Odeslat příspěvekod colos 29. 4. 2005 17:29

AVG Anti-Virus plus Firewall - co vy na to? :-B
colos
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 29. 4. 2005 17:40

Madagio píše:
Mobil-man píše:Me jde o to, aby mi nebral moc pameti a vykonu, protoze uz ted mi jede antivir a antispyware...

Pokud budeš mít dobrej firewall, tak ani antispyware ani antivirus nepotřebuješ...
Dobrý jsou Kerio a Tiny, hlídají i spouštění aplikací, jejich záměny atd...
Kvůli spyware je ale dobré používat třeba Operu, to je jistota... A neinstalovat neznámý programy...e/quote]

To je zajimávé, zkus si jen s KPF jít nastránkys warez apd. a pak tam vlez NOD32, teprve potom uvidíš, že to má problém.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod wakeup(smazano) 5. 5. 2005 20:37

Ja požívam Zonealarm...je fakt dosť dobrý... má aj celkom jednoduché ovládanie a nastavenia...
wakeup(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fatman 6. 5. 2005 09:55

Tak vždycky jsem hájil Kerio, bo mi nikdy nedělalo často popisovanou neplechu s vytížením proc. na 100%. Používal jsem verzi 4.1.2 a už delší dobu otravoval s novou verzí. Tak jsem vrazil do šuplíku disk se systémem na neplechy, aktualizoval, restartoval, a.... zátěž CPU na 100%. Nechal jsem to v klidu, ať se umoudří, zkoušel restartovat, nic. Zajímavý, že když jsem ho odinstaloval a nainstaloval rovnou 4.1.3, tak je to v pohodě. No a když už jsem si s tím hrál, zkusil jsem ten Agnitum Outpost. A zatím jsem s ním spokojenější, už ho mám i na pracovním systému.
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 5. 2005 17:52

Tak jedu pres Kerio PF...zatim jde dobre, tak uvidime dal
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Luks 11. 5. 2005 18:48

Já doporučuju Outpost firewall :!:
Luks
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 5. 2005 15:13

Nevite co je Microsoft File and Print Sharing? Snazi se komunikovat s nejakym pocitacem vzdycky na jinych portech, tak nevim jestli to mam povolit nebo ne? Ta IP adresa se kterou chce komunikovat je temer jiste ve Wi-Fi siti pres kterou se pripojuji ne internet. Diky za odpovedi
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tantal 12. 5. 2005 15:23

Mobil-man píše:Nevite co je Microsoft File and Print Sharing? Snazi se komunikovat s nejakym pocitacem vzdycky na jinych portech, tak nevim jestli to mam povolit nebo ne? Ta IP adresa se kterou chce komunikovat je temer jiste ve Wi-Fi siti pres kterou se pripojuji ne internet. Diky za odpovedi

Používáš sdílení souborů přes síť. Zruš zaškrtnutí ve vlastnostech sítě.
Tantal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 5. 2005 16:07

Tantal píše:
Mobil-man píše:Nevite co je Microsoft File and Print Sharing? Snazi se komunikovat s nejakym pocitacem vzdycky na jinych portech, tak nevim jestli to mam povolit nebo ne? Ta IP adresa se kterou chce komunikovat je temer jiste ve Wi-Fi siti pres kterou se pripojuji ne internet. Diky za odpovedi

Používáš sdílení souborů přes síť. Zruš zaškrtnutí ve vlastnostech sítě.n/quote]
Ne to nepouzivam, jen web,ICQ,maily. Co mam presne zrusit? Snazi se to komunikovat kazdou chvili, ted jsem to zakazal v Keriu, ale nevim jestli to neni k necemu potrebny? Diky za odpovedi
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 23. 5. 2005 15:13

Tak ted zkousim novy outpost pro 2.6 a asi zustanu u neho. Je lepsi nez Kerio...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Howard 23. 5. 2005 15:17

Mobil-man píše:Tak ted zkousim novy outpost pro 2.6 a asi zustanu u neho. Je lepsi nez Kerio...

Taky jsem k tomu tak nejak dospel.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka