NOD 32 a vaše zkušenosti

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 1. 5. 2005 21:29

No ja s nim mam dobre zkusenosti ale jelikoz neni zadarmo a me se moc nechce jej kupovat tak pouzivam Avasta. Jinak NOD je fakt perfektni...kdbych se nekdy rozhodl kupovat antivir tak volim jedine NODa.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 5. 2005 21:33

Ja mam rad freeware :) mam na win avasta
jinak to mam zabecpene dost na to abych musel mit NOD :0 dost dlouho jsem nemel antivirus zadny a bezproblemu
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Fallen(smazano) 10. 5. 2005 09:46

..rychlost..rychlost....divná grafika v nastavení....úděsná vzdálená správa..nelze..skenovat..všechny soubory...zabírá málo místa na disku a je skutečně rychlý...zvláštní systém aktualizací...ale jinak..spokojenost.. :-)

nejlepší je teď nová beta 2.5..kde už fungují věci o kterých se u 2.0 jen píše..
GUMO
Fallen(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 5. 2005 14:42

Verze 2.5 ma vyjit tento tyden...
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fallen(smazano) 11. 5. 2005 08:59

Mobil-man píše:Verze 2.5 ma vyjit tento tyden...

..kdepak jsi na to přišel..?
GUMO
Fallen(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 5. 2005 14:03

Fallen píše:
Mobil-man píše:Verze 2.5 ma vyjit tento tyden...

..kdepak jsi na to přišel..?./quote]
No neco v tom smyslu se pise na oficialnim foru NOD32.

Tohle:čt květen 05, 2005 9:15 am Nekdy behem pristiho tydne bude uvolnena finalni verze 2.5
Stavajici bety se prestanou aktualizovat a vybehne okno s upozornenim, ze konci platnost jmena a hesla. V pripade, ze budes chtit vyuzivat komercni verzi, tak budes muset betu odinstalovat a nainstalovat finalni verzi.
Milan Hartman
Eset software

A jeste forma aktualizace:
Vsichni stavajici zakaznici obdrzi verzi 2.5 formou klasicke aktualizace programovych komponent (pokud to vydrzi server Laughing )
Milan Hartman
Eset software
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 5. 2005 13:43

Uz se vam nekomu aktualizoval sam na v2.5???
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M@jo 13. 5. 2005 19:03

Pokial viem, automaticka aktualizacia momentalne funguje iba pre betu, dnes sa mi zaktualizovala na v. 2.50.16. Zatial asi jedine riesenie je ju nainstalovat manualne.
M@jo
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 14. 5. 2005 14:38

M@jo píše:Pokial viem, automaticka aktualizacia momentalne funguje iba pre betu, dnes sa mi zaktualizovala na v. 2.50.16. Zatial asi jedine riesenie je ju nainstalovat manualne.
Takze kdyz pockam, tak se mi zaktualizuje sam na v2.5?
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod M@jo 14. 5. 2005 22:18

Pockat mozes, ale neriskoval by som, ze niekolko tyzdnov budes bez novej verzie ;-) Ja by som necakal a hned ju stiahol a nainstaloval, fakt to za to stoji.
M@jo
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 15. 5. 2005 11:14

M@jo píše:Pockat mozes, ale neriskoval by som, ze niekolko tyzdnov budes bez novej verzie ;-) Ja by som necakal a hned ju stiahol a nainstaloval, fakt to za to stoji.

Hmno, ja mám stále 2.12.3 a maximálne mi vyhovuje. Síce som si prečítal tie zmeny v 2.5, ale nejak mi to moc nehovorí :shock:
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 15. 5. 2005 11:27

Luboš";[quote="M@jo píše:Pockat mozes, ale neriskoval by som, ze niekolko tyzdnov budes bez novej verzie ;-) Ja by som necakal a hned ju stiahol a nainstaloval, fakt to za to stoji.

Hmno, ja mám stále 2.12.3 a maximálne mi vyhovuje. Síce som si prečítal tie zmeny v 2.5, ale nejak mi to moc nehovorí :shock:c/quote]Ja asi pockam, nekdy pristi tyden by se meli sami aktualizovat.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Luboš 15. 5. 2005 12:02

Silne pochybujem, že by sa program sám aktualizoval na novú verziu :roll:
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 15. 5. 2005 12:16

[quote="Luboš";Silne pochybujem, že by sa program sám aktualizoval na novú verziu :roll:-/quote]No ja myslim, ze jo. Proc by jinak byla Aktualizace programovach komponent? A taky ve foru NODa se to pise. VIZ. muj horni prispevek.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod izak 15. 5. 2005 13:39

No ja NOD32 pouzivam, ale ze by byl 100% se rict teda neda, je sice rychli a malo zatezuje OS, ale propousti viry a casto je nalezne az pote co je odstranuje HBE-DV Antivir.

Mame jej uz pres 2 roky a nekolikrat jsme meli napadena PC viry ackoliv mame nod denne aktualizovany, pak pomohl prave HBE-DV antivir ktery to vycistil, dokonce i avast dokazal najitt par novych ... ale i po testech NOD32, AVG, Avast, Panda jsem prisel s Antivirem a nasel jich jeste 17 a mezi nima i ten co pinkal jak sileny (no Antivir hleda obcas i spyware valici se jen na disku).

Ja osobne na jednom linuxovem serveru pouzivam prave Antivir a jsem spokojen, dnes nasazuji i ClamAV, hlavne tam kde se oto uz nebudu starat nebot licence na Antivir je na me (abych mohl aktualizovat, a mam ji vzdy na 1 rok a pak musim dat novy klic) Antivir ma i na windows edici zdarma, chybi serverova konzole a pri updatech obcas vyzaduje interakci uzivatele (pri aktualizaci programu vyzasuje odmackat next ...).

Jinak NOD32 pouzivame dodnes, na cesktem trhu je asy nejlepsi, je levny ale nenabizi zdaleka tolik moznosti jako Symantec ci McAffe ... hlavne pokud vyzadujete online scannery, napr na nasich notesech hezky fungoval ale po update NODa nam notesy zacal tak 10x denne zhazovat ... takze sel pryc a postu bude skenovat linux & ClamAV & Spamassanist, na stanicih z duvodu ceny NOD32 zustane, obavam se ze problem potka obcas kazdy antivir a i
Symantec mel deravy updatovaci program pres ktery bylo napadeni i par nasich zakazniku.

Jeste dodat ze k antiviru doporucuji nejaky antispam, AD-Avare, S&D SpyBoot (ten je zdarma i s rez. scannerem)

No a pokud se chcete spywrae, virum cervum smat jako ja tak pouzivejte jiny OS nez Windows a DOS a butete v pohode. ... nebo alepon nepouzivejte Microsoft IE
izak
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka