NOD 32 a vaše zkušenosti

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Up 3. 10. 2005 10:54

To vam vsetkym Eset plati za tu reklamu? Vasci ksunt ako tento antivirak som este nevidel. Mimo tychto pochybnych diskusnych vyjadreni som este nestretol cloveka, ktory by s nim bol spokojny.
Up
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palics 3. 10. 2005 11:15

Hehe,napis teda v cem je sunt,(som este nestretol cloveka, ktory by s nim bol spokojny.),to si teda moc lidi nepotkal. :lol:
palics
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 3. 10. 2005 11:28

Up píše:To vam vsetkym Eset plati za tu reklamu? Vasci ksunt ako tento antivirak som este nevidel. Mimo tychto pochybnych diskusnych vyjadreni som este nestretol cloveka, ktory by s nim bol spokojny.

Tak, čo, kedy sa stretneme ?
Luboš
Junior

Odeslat příspěvekod palics 3. 10. 2005 11:31

jj taky prijdu :lol:
palics
Junior

Odeslat příspěvekod OXon 3. 10. 2005 11:45

Presne ako hovori "Up". NOD je velmi komplikovaný, no proste hruza. Pouzival som ho 1 rok, lebo som si ho kupil, ale to som nemal robit. Celý rok horory... Teraz som si kupil Norton Internet Security 2005 a musim povedat ze je to super soft. Vsetko pekne pohromade - antivirus, firewall, ochrana dat, ochrana e-mailu atd. Jednoduche nastavenie z jedneho miesta. V ESETe by sa mali uz konecne zobudit a ponuknut jednoduchy soft, ale komplet. Ine firmy to uz davno pochopili, ze ludia chcu jednoduchost a komplexnost v jednej aplikacii - vid spominany Norton (Symantec), alebo napr. McAfee, Zone Alarm, Kaspersky, Panda a podobne. Je ich uz vela. Jedine Norton :lol: :lol: :lol:
OXon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 3. 10. 2005 12:34

OXon píše:V ESETe by sa mali uz konecne zobudit a ponuknut jednoduchy soft, ale komplet. Ine firmy to uz davno pochopili, ze ludia chcu jednoduchost a komplexnost v jednej aplikacii - vid spominany Norton (Symantec), alebo napr. McAfee, Zone Alarm, Kaspersky, Panda a podobne. Je ich uz vela. Jedine Norton :lol: :lol: :lol:

naopak...ESET by se měl držet aktuální politiky...protože spíš přibývá lidí, kteří mají rádi specializovaný a efektivní aplikace, než "všude jsem byl, všechno znám" mamuty...

umíš si vůbec představit, jak Symantec nebetyčně moc plýtvá výkonem tvýho HW a prostředky tvýho OS ? :)

pakliže ti připadá NOD příliš komplikovanej, není jednoduše pro tebe...ale nepovažuj svoje "schopnosti a možnosti" za standardní :)
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod palics 3. 10. 2005 13:05

jj ty jsi to krasne napsal,naprosto souhlas
palics
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel 12. 10. 2005 14:14

Mám dotaz na ty, co používají Nod32 trialovou 30ti denní verzi. Našel mi ve čtyřech zip souborech v něco.exe vnořené viry, ale když kliknu na Léčit tak se místo toho opět spustí celková kontrola. Trialová verze teda neumí léčit?
C2D E6850, Asus Commando, 4x1GB RAM Kingston DDR2 800MHz CL4, Leadtek 8800GTX, Hitachi 320B SATAII a 250GB SATAII, SB X-Fi Extreme Music, CoolerMaster Stacker 832, Seasonic M12, LiteOn SHW-16H5S, NEC AD-7173S, LCD Samsung 205BW
Raziel
Junior

Odeslat příspěvekod winmaker 24. 10. 2005 14:49

ja bez problémov. pravidelné updaty vyriešia všetko ale škoda že to nezvláda až tak trojany a spyware, adware. To ma na tom štve. Nemám s ním fakt žiadne problémy ani som nemal. PC mám čistý. No aspoň dúfam.
winmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Lookin 8. 12. 2005 20:25

Zkušenosti s nodem? Jen ty nejlepší! Je nejrychlejší, spolehlivý a podrobný. AVG bylo nejlepší.......bylo, už není ,teď je skoro nejhorší.
Lookin
Junior

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 8. 12. 2005 21:28

NOD je hodne dobry. Pouzivam ho uz myslim rok a nemuzu si stezovat. Hlavne nezabira moc systemovych prostredku a ... proste je dobrej :wink:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 14. 12. 2005 10:38

Obrázek

zdroj: Poradna PC Revue 13.12.2005
SlovakSoft
Pokročilý

Předchozí stránka