NOD 32 a vaše zkušenosti

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 4. 2005 18:20

Jaké máte zkušenosti s tímto "100% antivirem"? Chtěl bych vědět rychlost oproti konkurenci a jiné věci.
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zdesmy 19. 4. 2005 18:23

Já ho používám a nemám jedinou výhradu. 600Kč na rok není mnoho za kvalitu a nemám obavy, že mi crack sním něco provede. Doporučuji. 8)
Naposledy upravil zdesmy dne 20. 4. 2005 06:56, celkově upraveno 1
zdesmy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvo 19. 4. 2005 18:37

Prave ta rychlost je bezkonkurencna.
Potesilo by ma keby to detekovalo aj spyware a podobne veci - ale to ma velmi malo antivirov. Je to vraj v najblizsej bete, takze s novou verziou by malo byt aj toto.
Tri roky pouzivam platenu verziu na w2k neskor XP. - domace pouzitie. a som spokojny.
Jedine relevantne staznosti co som cital na NOD32 boli na slabu sietovu spravu pre viacero pocitacov v porovnani s konkurenciou. Ale to sa mozno uz zmenilo.
dejvo
Junior

Odeslat příspěvekod M@jo 19. 4. 2005 18:58

Sam mam s nim len tie najlepsie skusenosti - detekoval mi 100% emailovych cervov heuristikou bez potreby aktualizacie. Ani som velmi nehladal na forach, aby som nasiel nejaky pochvalny prispevok:

Uninstalled Norton on 3 computers and replaced it with Nod32 BETA...

The result was - tada - 18 Infections found by Nod32 not found by Norton 2004.

I have to look into these and maybe send them to eset.

C:\WINNT\inf\other\x_update.exe - probably unknown NewHeur_PE virus
C:\WINNT\system32\winmgnt.exe - probably unknown NewHeur_PE virus
M@jo
Junior

Odeslat příspěvekod M@jo 19. 4. 2005 19:02

Len celkom nerozumiem, preco v threade http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=401 moderator odporuca antiviry v poradi:

Norton AV
AVG
Avast

Nic v zlom proti moderatorovi, ale ja by som tam asi uverejnil prvu trojku a nie poslednu :-(
M@jo
Junior

Odeslat příspěvekod Luboš 19. 4. 2005 19:31

Mám ho cca 1 rok. Som s ním veľmi spokojný :wink: Žiadnym zadarmo neverím. A velké plus je help linka pre riešenie prípadných problémov.
Luboš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raptor 20. 4. 2005 06:10

M@jo píše:Len celkom nerozumiem, preco v threade http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=401 moderator odporuca antiviry v poradi:

Norton AV
AVG
Avast

Nic v zlom proti moderatorovi, ale ja by som tam asi uverejnil prvu trojku a nie poslednu :-(

protoze je videt, ze ten "moderator" nezkusil NODa a zatrpkle se drzi starych veci :P
Raptor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kny2tl 20. 4. 2005 06:39

Me se velice libi; jednoduche ovladani ale spousta nastavitelnych veci v Moznostech, male pravidelne updaty, minimalni spotreba pameti.. za tech par (malo) penez mi to stalo :)
kny2tl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod QeeBee 20. 4. 2005 06:59

Používám NOD, rychlost je bezkonkurenční :!:. Ovšem našel jsem jedno prazvláštní chování a netvrdím, že to dělá NOD. Pokud stahuji z FTP v Total Commanderu na pozadí (jako thread), tak mi stoupne vytížení procesoru na 100%. Pokud vypnu rezident NODa, tento problém odpadne. Zajímavé je, že vytížení není na procesu NODa, ale explorer. Druhá zajímavost je, že při stahování normálním (tj. ne na pozadí) tenhle problém nenastává. Takže celkem trivialita, co jsem se ptal v okolí, tak jsem jediný ... :roll:
QeeBee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fatman 20. 4. 2005 07:35

QeeBee píše:Používám NOD, rychlost je bezkonkurenční :!:. Ovšem našel jsem jedno prazvláštní chování a netvrdím, že to dělá NOD. Pokud stahuji z FTP v Total Commanderu na pozadí (jako thread), tak mi stoupne vytížení procesoru na 100%. Pokud vypnu rezident NODa, tento problém odpadne. Zajímavé je, že vytížení není na procesu NODa, ale explorer. Druhá zajímavost je, že při stahování normálním (tj. ne na pozadí) tenhle problém nenastává. Takže celkem trivialita, co jsem se ptal v okolí, tak jsem jediný ... :roll:l/quote]


Zkuste vyhodit složku s TC z testování. TC nesmyslně často šahá na sebe a na .ini soubory.
fatman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cervik 24. 4. 2005 20:25

Mal som kopu antivirov Napr. AVG 7 PROFESSIONAL a ten som uniinstall a nod mi nasie 5 virusov, Norton A.....som mal len chvilu priserne brzdil PC, Pandu ties len chvilu zrala vela pamate a spomalovala PC a AVAST je celkom dobry ale co cakate od programu co je zadarmo???...nic moc..... Nod je rychli lahko ovladatelny berie menej pamate a je to bezkonkurencny antivirovy software
cervik
Junior

Odeslat příspěvekod radcol 24. 4. 2005 20:41

Nevím, ja Avast doma používám a nemám a neměl jsem ještě žádný problém. Tím nechci říct, že by byl NOD, nebo nějaký jiný antivír špatný. Ne všechno, co je zdarma je zákonitě horší jak placené.
radcol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 24. 4. 2005 20:55

Ja som s NODom 100% spokojny, mame ho v praci a mam ho aj doma. Oficialne. :-)
To s tym FTP a TC sa stava aj mne.
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod adamek.jan 24. 4. 2005 21:09

Mel jsem AVG 7. Myslim ze kdyz bych ho mel nyni nainstalobavy soubezne s NOD32, byl by to prvni virus, ktery by NOD32 v mem PC nasel.. Muzu jednine doporucit. I cenove je velmi vyhodny.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod angler 24. 4. 2005 21:13

Kde a jakým způsobem mohu sehnat NODa nejlevněji? Např. na cybexu stojí asi 1 800,-.
angler
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků