AVG free edition - nazory na nej

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod welfare 8. 8. 2005 18:51

Ahojte akz mate nazor na AVG free edition?Myslite ze postacuje v kombinacii s vhodnym firewallom?
welfare
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 8. 8. 2005 19:36

Doporucoval bych procist toto.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod (CZ)Online 8. 8. 2005 19:40

Pokud chces nejaky free antivir, tak urcite zkus Avast Home. Urcite udelas lip nez kdybys pouzival AVG (viz. diskuse).
(CZ)Online
Junior

Odeslat příspěvekod Izmail 8. 8. 2005 19:59

Jestli muzu poradit, tak AVG nepouzivej. Stejne zadnej vir nenajde ani nezachyti.

Pouzivam NOD32 a ten bych ti taky porucil. Sice neni free (serial se da sehnat vsude) ale je to jeden z nejlepsich antiviraku na svete.

V hodnoceni ma nevjetsi uspesnost detekce viru a to 91% coz je bomba.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Izmail
Junior

Odeslat příspěvekod Patrix 8. 8. 2005 20:42

muj nazor? Obrázek
Patrix
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod schm20 10. 8. 2005 08:06

AVG v žádným případě nepoužívej, já měl AVG7 (placenou) a když jsem slyšel ty stížnosti tak jsem zkusil avast home no a světe div se přes 10 závažných virů + nějaké drobnosti tak jsem AVG okamžitě vyhodil a začal jsem používat avast (mě se zdálo nějaké divné že AVG při žádným testu nic nenašlo a další nevýhoda je že má aktualizace 1 týdně (aspon mělo nevím ted) což znamená že 1 za týden stáhneš nějakej velkej balík a musíš čekat zase na druhej a co kdyby se ten vir objevil u tebe ještě před tím než by ses dočkal aktualizace. Takže radím avast Home, který je zdarma aktualizace denně (někdy i víckrát denně), další výhoda je že ti monitoruje vše ještě než se ti dostane do PC takže si nezasviníš hned PC.

P.S. Pokus chceš ještě lepší antivir i když placený tak rozhodně NOD32
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1 10. 8. 2005 08:34

AVG má aktualizace v podstatě denně. Ale jsou nesmyslně velké - ve srovnání s Avastem 10-100x větší. Některé aktualizace mají i 4MB!!!
Nikdy se nepouštěj do řeči s neznámými lidmi.
P1
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 10. 8. 2005 08:44

2 P1 : Tak stahuj rozdílové aktualizace!!!

Já mám s AVG velmi dobré zkušenosti. Free verze je anglická a nepodporuje plánování, atd.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 10. 8. 2005 08:44

AVG je *****. To je jasné. Já ho používám jen proto, že jsem získal od kamaráda z USA licenci. Až nebude, půjdu pochopitelně asi do NOD32. Jinak Avasta nepreferuji, zbytečně kolikrát brzdí práci s PC a to mám pc celkem výkonný. Takže jak říkam, NOD32 rozhodně vede.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alnag 10. 8. 2005 09:10

AVG 7 Free sice není nějaký extra antivirus, ale pořád lepší, než nemít žádný. Ti, co tady tak pějí ódy na Avast by si měli uvědomit, že to není tak dávno co si v něm záplatovali díru jako vrata, takže to taky není žádný zázrak.

No a kdo má obavy, že AVG nebo Avastu něco proklouzlo může zkusit třeba MicroWorld AntiVirus & Spyware Toolkit Utility - kterej si stáhne z http://www.mwti.net/antivirus/mwav.asp. Ten je fakt důkladnej. Jenom hledá (neodstraňuje), ale co byste chtěli zadarmo. :-B
Alnag
Junior

Odeslat příspěvekod Ozzy 10. 8. 2005 09:49

welfare píše:Ahojte akz mate nazor na AVG free edition?Myslite ze postacuje v kombinacii s vhodnym firewallom?

SVÉHO ČASU JSEM MĚL OBA DVA ZMIŇOVANÉ ANTIVIRY -AVG I AVAST -NAJEDNOU NAINSTALOVANÉ...-TŘEBA AVG REAGOVAL NA TROJANA ITSbar-NA KTERÝ AVAST ANI NEHLESNUL APOD. -FREE VERZE JE V ANGLIČTINĚ S OMEZENÝM OVLÁDÁNÍM OPROTI PLNÉ VERZI-ALE DOMNÍVÁM SE ŽE NA STUDNI.CZ ,NEBO STAHUJ.CZ ,ČI NA SLUNEČNICI.CZ NAJDEŠ SPOUSTU ANTIVIRŮ,KTERÉ JSOU TAKY ZDARMA-ČI TRIAL VERZE -DOPORUČOVAL BYCH VÍTĚZE LOŇSKÉHO ROKU -ANTIVIR ZN: AVIRA -NAJDE TOHO HODNĚ....SÁM POUŽÍVÁM PLNOU VERZI NORTONA 2005,KTERÝ JE KRAPET "TĚŽKOTONÁŽNÍ" ,ALE VÝKONNEJ....-ANTIVIR JE VHODNÉ ZKOMBINOVAT S ŠIKOVNÝMI PROGRÁMKY TYPU: AD-AWARE+SPYBOT+SPY EMERGENCY+EWIDO SECURITY SUITE APOD. -ABY NA TO VŠECHNO NEBYL SÁM....CHUDÁK MALIČKEJ... :)
Tolerance je tísnivý pocit, že ten druhý by mohl mít nakonec pravdu.

ROBERT FROST
Ozzy
Junior

Odeslat příspěvekod schm20 10. 8. 2005 10:26

kdo řekne že AVG je kvalitní antivir tak nechápu podle čeho usuzuje protože bych řekl z vlastní zkušenosti že je to ***** protože najde *****
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alnag 10. 8. 2005 10:45

schm20 píše:kdo řekne že AVG je kvalitní antivir tak nechápu podle čeho usuzuje protože bych řekl z vlastní zkušenosti že je to ***** protože najde hovnon/quote]

Se mi zdá, že se tu usvědčuješ z vlastní blbosti. Protože jsou dvě možnosti, buď je to ***** a ty ho požíváš... a pak tě nechápu. A nebo ho nepoužíváš a pak nevím, z čeho soudíš, že je to *****. :roll:
Alnag
Junior

Odeslat příspěvekod schm20 10. 8. 2005 11:05

vždyt jsem to tu už psal jakou s ním mám zkušenost a proč ho už nepoužívám viz. výše
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod includes 10. 8. 2005 11:33

Když AVG ,tak plnou verzi.......když freeware tak awat.....
includes
Mírně pokročilý

Další stránka