co vravite na Antivir personal edition

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 8. 11. 2005 18:41

Ahojte!
pouzivam AVG free a som sice docela spokojny ale narazil som aj na tento free antivir a zaujimalo by ma aky je spolahlivy resp. ten rezidentny guard. dakujem

p.s. uvahy nad NOD a podobnymi antivirakmi ma nezaujimavu - zaujima ma tento
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Byte 8. 11. 2005 18:51

Podle mych zkusenosti je daleko pred AVG a Avastem, jedina chyba byla ve velkych aktualizacich u avastu sou to radove KB u avg free radove MB tusim ze neco pres 3.
Byte
Junior

Odeslat příspěvekod christian 8. 11. 2005 20:05

Ja jsem ho pouzival, byl dobrej. Akorat jsem se ho musel zbavit, protoze se mi stavalo, ze pri nabehnuti windows zmrazil vsechny bezici procesy do te doby nez nabehl uplne ten guard.. A ze to nekdy trvalo i minutu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Paulxp 9. 11. 2005 10:11

Mam NOD32 a nemozem si ho vynachvalit :D
Amatéri postavili LOĎKU , profesionáli postavili TITANIC
Amatéri urobili LINUX (tm) a profesionáli WINDOWS (tm)
Paulxp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michelin 9. 11. 2005 10:31

Antivir sem nejakou dobu pouzival ale jak pise christian setkal sem se taky s problemem zmrazenych procesu a obcas provadel i jinou paseku ale stavalo se mi to jen u 2000/XP verze u verze pro 95/98/Me to bylo vsechno v pohode, ale pochybuju ze 9x widle pouzivas :) jinak detekce byla v pohode odhaloval viry bez problemu :)
Poslední věta před smrtí: "Pusť mě k tomu, já tomu rozumím."
michelin
Junior

Odeslat příspěvekod mapper (novy) 9. 11. 2005 18:41

dakujem - risknem si to a uvidim :)
... nic nie je nemozne tym, ktori veria ...
mapper (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 9. 11. 2005 21:54

NOD je nejelpší antivir na trhu ae za peníze ... AVG lze mít zdarma ale zrovna nějak neexeluje ...osobně využívám avast home version taktéž legálně zdarma a je vcelku OK ...
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
Pokročilý