Kuriozní problém s psaním velkých znaků, že by snad vir?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod durbatuluk 2. 2. 2006 17:54

Mám takový kuriozni problem najednou mi nejdou psat velka pismena z klavesnice... Nevim jak dlouho to nejde protoze vetsinou velka pismena nepisu s hacky a carky ale ted mi to najednou dela kdyz chci treba napsat velke č tak misto toho napisu ˇˇC a nevim co to dela? Kamarad me vystrasil ze by to snad mohlo byt nejake odposlouchavani klavesnice ci co. Druhy kamarad mi rekl ze snad spatny font ale potreboval bych zkratka poradit jak se toho zbavit... Mam Win XP (s Vista Inspiratem). Dekuji a na shledanou.
durbatuluk
Junior

Odeslat příspěvekod Pytlík 2. 2. 2006 17:58

Takto se projevoval jeden vir, ani ti (díky své děravé paměti) nepovím, jak se jmenuje.
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod woody 2. 2. 2006 18:12

aj par keyloggerov sa tak prejavovalo .... skus na to pustit nejaky poriadny antivirak :)
woody
Junior

Odeslat příspěvekod Snoopy 2. 2. 2006 18:14

asi jich bylo vic... vetsinou keyloggery, ktere se neumi vyporadat s hackem... treba tady o jednom pisi
nebo nech vygooglit "dva háčky"+vir

::edit::
ja kdysi odstranoval BugBear, ktery tohle delal...
Snoopy
Junior

Odeslat příspěvekod psychocowboy 2. 2. 2006 18:38

tjo...se normalne desim jak to tu ctu...sem to prikladal nedostatecnemu prstokladu a teda keylogger me nenapadl..:)...sem tam mi to taky dela...ale jsem za branou a mam noda, tak doufam ze je to ffklidu...av test delam casto, branu mam odfiltrovanou...hmm...hijack this by to nasel ne?
psychocowboy
Junior

Odeslat příspěvekod Pip 2. 2. 2006 18:45

hmm, a nebo to taky muze byt, ze ma prepnuto na anglicke rozlozeni klavesnice, ze?
Pip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fredik 2. 2. 2006 18:48

Kdysi sem mel taky takovy problem byl to keylogger ale po case ho nasel SpyBot a odstranil ho a od te doby pokoj :D
fredik
Junior

Odeslat příspěvekod Simple&Clever 2. 2. 2006 19:01

Taky kdysi "zamlada":D jsem měl takový problém.bylo to nějakým virem nebo tak něčím.Myslím,že jsem to odstranil AD-adware.Ted si fakt přesně nepamatuju.Asi to bude jak psali lidi nademnou.
(je to už dávno,už jsi to nepamatuju) .)
Simple&Clever
Junior

Odeslat příspěvekod souki (novy) 2. 2. 2006 19:26

Kdysi dávno sem na škole kradl heslo admina a a dalších zajímavých llidí..jen tak pro srandu. A na některých compech to začalodělat přesně tyhle haluze... nakonec se ukázalo že nejsem jedinej kdo tam dává keyloggera...:)
takže odporočuju ad-aware ;)
souki (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod durbatuluk 2. 2. 2006 19:34

Tak anglickou klavesnici jsem nemel. Prosel jsem to vsemi antispywary a nodem 32 a nic tak jsem to potom po vsech kontrolach resetnul a bum najednou to jde Č Ž ť Ó Ř atd vsechno najednou jde ale diky ze jste mi pomohli to resit a kdyby me to postihlo znovu tak alespon mam varianty co by to mohlo byt jeste jednou vsem dekuji :-)
durbatuluk
Junior