NOD 32 aktualizace ?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 00:34

Souhlas ale ma to jedno ale..
ta okridlena postava by pak nemela BONUS :lol:
LeClair

Odeslat příspěvekod Andilek1 25. 3. 2006 00:34

2 LeClairZa prvé by mne zajímalo proč vůbec reaguješ na můj příspěvek,když mi už udajně neodpovídáš.Za druhé já tě taky netituluji výrazy které mne napadjí když čtu tvoje příspěvky.A za třetí co je test vím,a zajímalo by mne jestli ti nějaké tlačítka v NODu nefungují,nebo jaké funkční omezení má tvoje trial verze?Aktualizace stahuje,ale později,protože jsou upřednostněni zákazníci kteří si službu ZAPLATILI.Ale to ty asi v životě nepochopíš že zadarmo ani kuře nehrabe.Za čtvrté příklad který uvádím v předchozím příspěvku je jen o české povaze,a jak by chtěl každý všechno zadarmo s veškerým luxusem.
iPhone 4S 32GB iOS 5.1.1 + HTC EVO 3D ICS
MBP 15' - C2D 2,66 - 8GB RAM - 320GB HD (Mid 2009), AirPort Extreem (5th gen), ext WD MyBook Studio 2TB, OS X Lion
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 00:35

Pro bory:
Trial má jen 30 dní toto byla asi nějaká 2 měsíční licence, asi díky víhodné smlouvě mezi prodejcem (výrobcem) a antivirovou společností
Jinak co se týče toho avg tak to má snad verzi zdarma tak jako avast
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 00:37

add 2 LeClair :idea: Skoda ze uzivatele tohoto fora spatne vidi pres ty BONUSY a nectou komu byl prispevek urcen..
LeClair

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 3. 2006 00:44

Když už jsem u toho Nodu a aktualizací.
Chci se zeptat jestli fungují aktualizace u cracknuté verze :-)
Sice používám avast free,ale tahle otázka mně zajímá protože mám pomalý počítač..........
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod christian 25. 3. 2006 00:47

No panove to zase pozor.. Cracky a warez sem netahejte nebo budu nucen provest patricne zasahy..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 00:48

Zrovna jsem si říkal že už to tu začíná nabírat trochu jíný směr a že až to uvidí moderátoři tak..........někoho vynesou v zubech... :lol:
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod Andilek1 25. 3. 2006 00:48

2 Streetfighter1 Crack nechme bokem,i to je řešení jak to provést.Zápis do systému že program byl instalován se mi taky nelíbí,ale jinak to ohlídat asi nejde,a došlo by k tomu že by to nakonec mohli distribuovat jako free soft,protože každý by to jen zkoušel :-B

2 bory Já jsem mněl to samé s Notonem,a nakonec jsem přešel právě k NODu.Sice je dražší než AVG,ale statistiky virus buletinu hovoří jasně v prospěch NODu.A za kvalitu se platí-z čehož nejsem moc odvázán ale co se dá dělat :-/
MBP 15' - C2D 2,66 - 8GB RAM - 320GB HD (Mid 2009), AirPort Extreem (5th gen), ext WD MyBook Studio 2TB, OS X Lion
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 00:50

O w@rez se nikdo nebavi.. prosim precist.. pripadné odmaznout..
Jinak ale first v testech je Norton..

Ale zpet k tema.. kdypak me na zkousku NOD pusti k aktual..
Za tyden ci 1 mesic ? Mam uz jen 10 dni 8)
LeClair

Odeslat příspěvekod christian 25. 3. 2006 00:55

Nebavi zatim a doufam,ze to tak zustane.. tamten prispevek s tim navodem na tom jistem foru smazu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 00:55

Pro Andilek1:
no tak pak zbývá zkusit používat registrační systém při kterém se přidělí licence na 30 dní
vím oni vyrábí sofrware a chtějí z něj mít zisk a proto se snaží chránit proti nelegálnímu používání, ale zase uživatelé by nesmírně ocenili možnost vyzkoušet si plně funkční (samozřejmě časově omezenou) verzi a zjistili i jak probíhají updaty a technická podpora.....
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 00:59

Ona na slovensku je bida..
LeClair

Odeslat příspěvekod creator22 25. 3. 2006 01:01

neviem o com sa tu hadate, ja mam nod32 legal a mam 54, keby ste sa tu nehadali o blbostiach ani by som si to nevsimol, a vobec ma netrapi, ze nemam v databaze pridanych 20 vzoriek, ktore aj tak heuristika chyti
creator22
Junior

Odeslat příspěvekod Andilek1 25. 3. 2006 01:03

Streetfighter1 píše:Pro Andilek1:
no tak pak zbývá zkusit používat registrační systém při kterém se přidělí licence na 30 dní
vím oni vyrábí sofrware a chtějí z něj mít zisk a proto se snaží chránit proti nelegálnímu používání, ale zase uživatelé by nesmírně ocenili možnost vyzkoušet si plně funkční (samozřejmě časově omezenou) verzi a zjistili i jak probíhají updaty a technická podpora..... /quote]

Jo jenže v dnešní době není problém mít třeba 100 freemailů a jméno do registrace si nějaké vymslíš :D Tedy předpokládám že při registraci zadáváš jen jméno a email,a není závislé na něčem jiném jako třeba WXP.Je to problém jak to uhlídat,tak aby jsis jen SW vyzkoušel a nepoužíval ho "na zkoušku" pořád.
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 01:05

No to není bídou je jasné že pokud něco vytvořili tak na tom chtějí také vydělat (nejedná se o freeware a oupen source...) to je ale normální jsme v tržní ekonomice (kapiatlistickém hospodářství) a v něm to tak funguje, ale na to mají vlastně právo (musí se chránit aby nebyla porušována jejich autorská práva a licenční smlouvy), ale mě jde o to že pak vlastně zákazník kupuje zajíce v pytly protože neví zda ty aktualizace u placené verze běží skutečně tak rychle jak se říká a nebo zda to je jako v té trial verzi, hlavně se obávám že pokud si stáhne trial verzi někdo kdo o tom moc neví tak si bude hned myslet že to je špatný program protože u jiného antiviru mu naběhne minimálně jedna aktualizace deně a tady za dva dny nic (možná více...)
Streetfighter1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka