NOD 32 aktualizace ?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 3. 2006 01:08

Zkušený uživatel antiviru ví, že musí aktualizovat ručně ihned po zapnutí PC :-)

(oprava gramatiky skušený na zkušený)
Naposledy upravil S-Tony dne 25. 3. 2006 01:21, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 01:12

No né každý je "zkušený uživatel" ale automatické aktualizace mají své kouzlo nééé, jinak pokud vím tak nejde ani ruční aktualizací dosáhout aktualizace kterou to hlásí na webu.....
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 01:13

S-Tony: Pokud funguje :lol:
LeClair

Odeslat příspěvekod Andilek1 25. 3. 2006 01:16

2 Streetfighter1 Nezkušený uživatel by se mněl ptát na fórech a hledat články s touto problematikou.Přece jen budu chránit své "data" a nesáhnu po prvním co mi někdo nabídne na odzkoušení.Jinak já již mám aktualizaci verze 1.1458,takže bych řekl že s webem to souhlasí :-B

2 S-Tony:nezbývá než s tebou shlasit.U antivirů to plati dvojnásob.
iPhone 4S 32GB iOS 5.1.1 + HTC EVO 3D ICS
MBP 15' - C2D 2,66 - 8GB RAM - 320GB HD (Mid 2009), AirPort Extreem (5th gen), ext WD MyBook Studio 2TB, OS X Lion
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 01:20

zslaby: :lol: To tady moderatora slehne..
Naposledy upravil LeClair dne 25. 3. 2006 01:20, celkově upraveno 1
LeClair

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 01:26

Pre Andilek1:
promiň možná jsme si teď trochu nerozuměli - já jsem svůj předchozí příspěvek nemyslel tak že "zkušený uživatel" nehraje svou roli ("zkušený uživatel který používá logiku a nekliká hned na vše co vidí je lepší jak sebelepší antivir"), ale já tvrdím že né každý je "zkušený uživatel" a řekl bych že těch nezkušených je víc než těch zkušených a přesto používájí počítače, antivirové programy a pohybují se po internetu...., ano nejspíše chtějí chránit svá data, ale jak to mohou dělat když ani neví že existuje nějaký spyware, malware, trojan........oni ví že je vir a antivir a to jim "stačí" a ty je moc nepřesvědčíš....přirovnal bych to k hoaxu některým jedincům můžeš říct že je to hoax ale oni to stejně budou rozesílat dál....
Jinak já mám také 1.1458 a psal mi kámoš, že pokus se antivir (trial verze) odinstaluje a znovu nainstaluje tak se to aktualizaje na nejnovější v pohodě...
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod decried 25. 3. 2006 01:27

Upozornenie pre uzivatela zslaby: este jeden link alebo navod na cracknutie a ocitnes sa na tomto zozname.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 01:28

Pro LeClair
jiu jiu to mu asi neprojde jen tak s tím co napsal, moderátor dnes asi nebude klidně spát, bude muset smáznout asi pár příspěvků..... :lol:
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 3. 2006 01:29

Já mám sice taky zapnutou automatickou aktualizaci, ale ta je mírně opožděná. Je jistější hned po zapnutí pc dát ze systray ikony volbu akutalizovat.
Přesně jsem zjistil, že první aktualizace proběhne až 150 minut po zapnutí pc, protože mám v nastavení volbu aktualizovat každých 150 minut.
Kdybych tam dal číslo nižší tak bude aktualizace zase otravovat každých 15 minut a to zase nechci.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod creator22 25. 3. 2006 01:29

S-Tony píše:Zkušený uživatel antiviru ví, že musí aktualizovat ručně ihned po zapnutí PC :-)

(oprava gramatiky skušený na zkušený)n/quote]

no to by som dopadol, win mi bezi bez restartu uz 7dni :D
creator22
Junior

Odeslat příspěvekod LeClair 25. 3. 2006 01:29

Streetfighter1: :lol: jj pravda..

Jinak já mám také 1.1458 a psal mi kámoš, že pokus se antivir (trial verze) odinstaluje a znovu nainstaluje tak se to aktualizaje na nejnovější v pohodě...p/quote]

Tak by mel jit NOD s pravdou ven :lol:
Naposledy upravil LeClair dne 25. 3. 2006 01:31, celkově upraveno 1
LeClair

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 01:37

Pro S-Tony:
no mě proběhne aktualizace vždy po zapnutí počítače a mám nastavenou kontrolu aktualizace po každé hodině a pokud to žádnou nenajde tak se nic neděje žádné okno....pokud ano tak to automaticky aktualizuje (jen nyní v poslední době mám nastaveno aby si vyžádal souhlas - je zajímavé sledovat jak rychle reagují na nějaké "viry" viz. nedávný phishing CitiBank a pod)
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod zslaby 25. 3. 2006 01:38

LeClair pošle mi do emailu icq číslo čekám děkuji
zslaby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Streetfighter1 25. 3. 2006 01:39

LeClair:
jiu jiu také bych bral nějaké oficiální prohlášení od nich nebo nějaké vyjádření proč to tak je nebo zda jde jen o nedorozumění.....
Streetfighter1
Junior

Odeslat příspěvekod Andilek1 25. 3. 2006 01:46

K trial verzi:Poznámka: Firma Eset nepřebírá žádnou odpovědnost za případné škody způsobené používáním této verze a neposkytuje žádne záruky ve vztahu k této verzi programu.-takže bych řek že s opožděním aktualizací tak trochu počítají.

Streetfighter1:třeba je to zrovna taktika Esetu :D Máš trial,když koupíš plnou verzi,tak aktualizace budou šlapat v pohodě.A nezkušený či méně zkušený uživatel určitě nebude špekulovat nad tím jestli když SW odinstaluje a nainastaluje jestli mu to bude chodit tak jak má.Vyzkouší 2,3 možná 4 antiviry a rozhodne se podle ceny,ovládání atd.

Abych řekl pravdu dnes mne poprvé se napadlo podívat na web Esetu jakou mají aktualizaci.Já osobně jsem tohle nikdy neřešil.Mám danou automatickou aktualizaci,takže ani nevím že mi NOD něco stahuje.Jen se vždy jednou za čas podívám ze kdy je poslední aktualizaca,a jestli je NOD funkční.
iPhone 4S 32GB iOS 5.1.1 + HTC EVO 3D ICS
MBP 15' - C2D 2,66 - 8GB RAM - 320GB HD (Mid 2009), AirPort Extreem (5th gen), ext WD MyBook Studio 2TB, OS X Lion
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka