Který free firewall ?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kozzi11 24. 6. 2006 21:00

Linux - zdarma a vysoce kvalitni
Člověk vždy nemusí dostat toco chce, ale má právo si o to říct
kozzi11
Junior

Odeslat příspěvekod jirkapx 24. 6. 2006 21:03

Proki píše:Může být Kerio zdarma použit i ve firmě?r/quote]
ne.
jirkapx
Junior

Odeslat příspěvekod MR_IXO 24. 6. 2006 21:30

Urcite Kerio. :)

Chcel by som sa este ale spytat ci niekto nevie o niecom podobnom ako je kerio pre W2003, lebo KPF4 a vyssi tam nedostanem, KPF 2 mi sposobi pad systemu, KSF (server) sa jednak uz nevyvija a potom nema vyskakovacie okna a KWF (winroute) je pre mna nepouzitelny. Dik
MR_IXO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 24. 6. 2006 22:02

Ja bych doporucil bude ten Kerio a nebo i Outpost Firewall 1.0
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nargon 24. 6. 2006 22:19

jirkapx píše:
Proki píše:Může být Kerio zdarma použit i ve firmě?r/quote] ne.

Hmm, ciste teoreticky. Pokud by kerio bylo instalovane na kazdem PC, pak by mohlo byt mozna pouzito i ve firme. Ale pro pouziti na "serveru" a ochrane cele site jiste pouzit nejde. Tedy ne zdarma.
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod seyhello 24. 6. 2006 22:33

No jelikoz je psano, ze KFW je zdarma pro domaci pouziti, tak bych rekl, ze o kdyby byl na kazdem PC ve firme, tak by to bylo stejne nelegalni, jelikoz to neni domacnost:-), nebo se mylim?
seyhello
Junior

Odeslat příspěvekod hommer83 25. 6. 2006 01:47

som zatazeny na firewall a sksual som ich vela.
dospel som k nazoru ze najdolezitejsie je aby bola firewall
dobre nastavena nech je akakolvek. a zase si musis uvedomit ze ak budes menej "otravovany" spravami o blokovani budes aj menej
chraneny.
v ramci windowsackych firewall ma velmi zaujala tiny a look 'n' stop.
ta druha neni free ale potrebujes iba serial number.
a taky prienik medzi lahkou ovladatelnostou a dobrou ochranou
bude asi sygate (nech jej je zem lahka), ale tiez nie je free.

best of all firestarter. :)))
hommer83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ursula 25. 6. 2006 07:15

TheTOM_SK píše:Sunbelt Kerio Personal Firewall je CZ a rozhodne patri medzi nejlepsi freeware firewally.

Dobrý den, mám honainstalovaný, a chtěla jsem se zeptat, když jsem dělala test na PC Flank, tak mi to hlásí- tedy ukazuje červeného smajlíka u browseru, což asi není dobře. Dělá mi to jak u IE tak i u FF. Poradíte prosím, jak to vylepšit, děkuji :roll:
ursula
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 25. 6. 2006 08:18

Jestli mate na mysli Cookies nebo Referres check, tak free verze je bohuzel neblokuje. Obrázek

Ale nejedna se o nic nebezpecneho, referrer ukaze stranke, na ktere prave ste, ze ktere stranky ste na nu prisli. Pouziva se zejmena pokud uzivatel klikne na reklamu. Cookies mohou byt trochu neprijemne, jako ziskavat osobni informace, spomalovat net (tracking cookies) nebo pomahat infekci dostat se do PC, ale pokud cookies opravidelne mazete, treba s CCleaner, tak by nemel byt problem.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ursula 25. 6. 2006 08:23

TheTOM_SK píše:Jestli mate na mysli Cookies nebo Referres check, tak free verze je bohuzel neblokuje. Obrázek

Ale nejedna se o nic nebezpecneho, referrer ukaze stranke, na ktere prave ste, ze ktere stranky ste na nu prisli. Pouziva se zejmena pokud uzivatel klikne na reklamu. Cookies mohou byt trochu neprijemne, jako ziskavat osobni informace, spomalovat net (tracking cookies) nebo pomahat infekci dostat se do PC, ale pokud cookies opravidelne mazete, treba s CCleaner, tak by nemel byt problem.

Děkuji za odpověď, CCleaner používám již dlouho, mažu furt-mám u FF adblock, ve Win pack2, antivir atd...čili mělo by to být dobré. Jen mě vyklekal ten červený smajlík. Kerio mám už dýl jak 30 dní.
Přeji pěkný den. :lol:
ursula
Junior

Odeslat příspěvekod maniac! 25. 6. 2006 08:34

to že nemáš dostatečná přístupová práva patrně souvisí s tím že jsi chltěl stahnout trial verzi Zone Alarm Suite, a ne update pro Zone Alarm. Zkus to ještě jednou utřitě to bude fingovat.
maniac!
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gentle Giant 25. 6. 2006 08:35

ursula píše:
TheTOM_SK píše:Jestli mate na mysli Cookies nebo Referres check, tak free verze je bohuzel neblokuje. Obrázek

Děkuji za odpověď, CCleaner používám již dlouho, mažu furt-mám u FF adblock, ve Win pack2, antivir atd...čili mělo by to být dobré. Jen mě vyklekal ten červený smajlík. Kerio mám už dýl jak 30 dní.
Přeji pěkný den. :lol:g/quote]
v FF si můžete nastavit blokování cookies dle Vaší libosti: Nástroje-Možnosti-Soukromí-Cookies, máte i možnost nastavit si vymazání důvěrných dat (tedy i cookies) při opuštění FF.
Too old to rock'n'roll, too young to die
Gentle Giant
Junior

Odeslat příspěvekod hanibalsk 25. 6. 2006 09:14

Mam Kerio WinRoute Firewall a neviem nastaviť DC++. Aj ked mam vypnute blokovanie p2p
hanibalsk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod med 25. 6. 2006 09:44

Nuz volakedy sa na internete aj hladali informacie. Dnes sa kazdy uz len pyta. To naozaj nevies 3minuty hladat? Dokonca aj na Zive fore sa tato otazka prebera minimalne 2krat do tyzdna.
med
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr_dress 25. 6. 2006 09:49

Vazeny pane,

doporucuji sw outpost.
S pozdravem
DR_DRESS
dr_dress
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka