NOD 32 x Norton Antivirus

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cert 12. 11. 2006 22:27

Odporucam NOD.

Produkty Symantecu su zial zname tym ze su tazkopadne a dost zatazuju system. Do systemu sa zazeru a aj preto Symantec vytvoril specialny uninstaller pre svoje produkty(uz spomenuty fakt).
V zatazi systemu je NOD presny opak, je to jeden z najmenej narocnych AV a ma najlepsiu detekciu(= dokonala kombinacia).

NOD a NAV su oba kvalitne(detekciou) ale NOD je lepsi.
IN DUST WE TRUST
cert
Junior

Odeslat příspěvekod Leto_Atreides 13. 11. 2006 10:42

Jednoznačně NOD32 (trial verze mi dokonale vyčistila od svinstva síť o 10ti PC). S Nortonem mám jen ty nejhorší zkušnosti (testováno na třech PC, dodán k desce). Jak už tu zaznělo, dělá strašné problémy při odinstalaci, je pomalý, náročný na systémové prostředky, zoufalne nespolehlivý... Než Nortona, to si raději nech zapnutý interní firewall ve WinXP a stáhni si Avast Home a budeš na tom s bezpečností o řád lépe.
Leto_Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod Flavius 19. 11. 2006 00:36

Pokud bych mel vybrat tak bych si polozil tu otazku trochu jinak ne jenom NOD nebo NORTON oni jsou mnohel lepsi firewally ktere nedelaji a nemusis resit problemy ktere tu popisujete
Flavius
Junior

Odeslat příspěvekod al.ish 19. 11. 2006 14:22

No ten NOD ja nevim.. ted jsem si zkusil nainstalovat Active Virus Shield, coz je Kaspersky 6.0 ve free verzi pod licenci AOL, a pote co jsem spustil scan celeho systemu, tak mi nalezl 3 trojany, z cehoz jsem byl celkem rozladen. Pouzivam uz nejakou dobu NOD, pravidelne ho aktualizuji, ale zda se, ze neni tak nepropustny, jak se tvrdi :-/ Nanestesti se mi ten Active Virus Shield celkem kopal s nejakyma programama, tak jsem ho dal pryc. Ted premyslim, jestli se vratit k NODu, ci se poohlednout nekde jinde...
al.ish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leto_Atreides 21. 11. 2006 14:59

Active Virus Shield? Tak to ti nebudou počítač ovládat autoři toho trojana, zato tě budou fízlovat kluci od AOL...

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=42244&highlight=
Leto_Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod MiK 1. 12. 2006 06:33

Ty uninstalery NIS a NAV jsou 3, přičemž 1 je neveřejný a časově omezený. Někdy je nutno před každororoční aktualizaci nejprve starou verzi pomocí těchto uninstalorů odstranit, a až potom lze nainstalovat nová verze.
Doporučuji NOD32
MiK
Junior

Předchozí stránka