Neaktualizuje se NOD32

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cassper 26. 12. 2006 12:01

Mám problém. Z stránek Esetu si stáhnu 30ti denní verzi NOD32 pro WINXP. Normálně nainstaluju, restart počítače a potom mi nejde aktualizace. NOD už 3 dny není schopen se připojit na žádný server kde by si aktualizace stáhnul. Přitom na notebooku mi to bez problémů funguje. Takhle jsem tuto 30ti denní verzi už instalovat spoustukrát a nikdy problém nebyl. Kde by teď mohl být zakopaný pes ? Zkouším to na počítači odkud teĎ píšu, takže tím že by nefungoval internet to asi opravdu nebude :)
cassper
Junior

Odeslat příspěvekod Fň.cz 26. 12. 2006 12:22

Dobrý den,

když jsem používal trial verzi, taky jsem míval problém s aktualizací. Řešil jsem to tak, že jsem postupně zkoušel všechny dostupné aktualizační servery. Vím že s volbou Vybrat automaticky server esetu byly problémy.
Nejčastěji pomohl myslím server u7.eset.com. Nějak jsem se nakonec k te aktualizaci dostal, ale moc mi takový způsob nevyhovoval.
Nicméně po přechodu na plnou verzi se problémy nevyskytují.

Hezký den.
Fň.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 26. 12. 2006 16:22

no ja myslim, ze asi trial bude min mensi vahu nez placene verze...ale me u placene jede okamzite.
Takze asi kdyz je to zatizeny, tak se dava urcita prednost
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iwigirl 26. 12. 2006 17:34

přesně tak jak řekl Mobil-man.. trialky se aktualizují až po full versions.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod cassper 26. 12. 2006 23:23

Tak jakto, že když vedle udělám čistou novou trial instalaci na notebook a na obou počítačích dám najednou aktualizovat, tak notebook se chytne hned a desktop prostě ne ? Myslel jsem na to že by to třeba nějak blokoval firewall windows, ale i když ho vypnu, tak výsledek je stejný :(
cassper
Junior

Odeslat příspěvekod iwigirl 26. 12. 2006 23:34

zkus jiné servery pro aktualizaci, je to tuším v Aktualizacích.. Na jistotu řeknu ráno, to ho budu mít nainstalovaný...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod fatman 27. 12. 2006 09:39

Možná to bude způsobeno postupnou aktualizací na verzi 2.7 u komerčních verzí? Jsou to větší objemy dat než obvykle a platící zákazník by měl mít přednost.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior