Aky je najlepsi antivir...

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lucky17 1. 1. 2007 01:46

Mozete mi poradit nejaky dobrý free antivir??? Mam teraz AVG free ale zatial mi nenaslo ziadny virus, neviem či je to pravda alebo ho obchádzaju.
lucky17
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Španiel 1. 1. 2007 02:03

Ja mam avasta a som zatial spokojny , nechodim na pochybne stranky a sem tam to prebehnem aj inym antivyrakom a zatial to nic nenaslo.Ktomu AVG ja som ho tiez pouzival ale ked skoncila licencia presiel som na avast a co viem pre take klasicke surfovanie je v pohode.Podla mna zalezi kade surfujes.
Španiel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kozzi11 1. 1. 2007 03:47

No popravde receno dobrej antivir kterej je free neexistuje, a AVG je spatny i kdyz je palceny tudiz se nediv ze nic nenachazi ta free verze nenajde nic. Jedinej antivir se kterym mam dobrou zkusenost je NOD32 ale ten se musi zaplatit jinak z placenych mam taky dobrou zkusenost s produkty od symantecu napr. norton antivirus.
Ale ano existuje jeden antivir ktery je zdarma a je to ten nejlepsi antivir a tim je GNU/Linux
Člověk vždy nemusí dostat toco chce, ale má právo si o to říct
kozzi11
Junior

Odeslat příspěvekod pehabv 1. 1. 2007 04:53

včera mi vypršela licence na AVG tak jsem tam zatím šupnul Avast Free a nestačil jsem se divit, našel šest viru v System a v pamětích. Takže asi všechno je lepší než AVG.
pehabv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ozzy 1. 1. 2007 05:53

Ze současné nabídky lze doporučit snad jen trialku Kaspersky Internet Security 6.0 ...Avast,ani AVG -"free" bych si do PC asi nepustil...to raději po 30-ti dnech "odinstal / instal"... :?
Tolerance je tísnivý pocit, že ten druhý by mohl mít nakonec pravdu.

ROBERT FROST
Ozzy
Junior

Odeslat příspěvekod kenyraj 1. 1. 2007 06:56

Používám Avasta, ale sem tam zkusím i jiný. Nikdy se nestalo, že by některý po Avastu něco našel, ale Avast našel po těch druhých vždy. I po těch placených a vychvalovaných. Je pravda, že Avast je pomalejší, ale vždy našel nejvíc po těch nejrychlejších. Dřív jsem unáhleně zkoušel vše co se nabízelo a zaujalo mě/antiviry/, dnes se hodně rozmýšlím než zkusím nový antivir, a velice často se s pokorou velmi brzy vracím k Avastu.
kenyraj
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 1. 1. 2007 09:58

Podle AV Comparatives je nej Avira (free) nasledovana Kaspersky, ktery ma i free verzi AVS.
Kdybych chtel realtime AV, tak hned beru Aviru, ted pouzivam na sken MWAV Free (Kaspersky).
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Libor Jahoda 1. 1. 2007 10:01

Já osobně používám Avast už několik let a jsem s ním spokojený.Poslední dobou sice považuje za virus i cracky ale to je bohužel nutná daň.
Zkoušel jsem Nod,Bit Difender i Kaspersky ale ty vyvolávají často falešné poplachy, takže jsem se raději vrátil k Avastu.
Libor Jahoda
Junior

Odeslat příspěvekod kaf1 1. 1. 2007 10:25

to me take avast nasel nekolik viru, po 2 tydnech ten samy antivirus (novu nainstalovany) s novymi aktualizacemi v tom samem souboru nic nenasel. vse byl jen plany poplach... ze je lepsi oznacit vše za zavirovane, kdyz si neni jist ;o)))
kaf1
Junior

Odeslat příspěvekod zabar 1. 1. 2007 11:20

TheTOM_SK: Ta statistika je zavadejici. Nerika nic o tom, jak si skutecne poradi v konkretnim pripade. Pouze jak si poradil na nejakem vzorku. Videt je to nadherne na tom, ze antivir, ktery "zna" vice nez 3x tolik viru nez jiny, najde jen o 5,5% vice. Coz je docela mozne, ze byl zvolen nevhodne, protoze o nem nevime nic...
zabar
Junior

Odeslat příspěvekod mikosuo 1. 1. 2007 11:35

Z free antivirusov bud avast alebo AVS,AVG by som si urcite nedal alebo nod32 kazdych 30 dni reinstal.
Philips Fishio 120-Nokia 3510-Nokia 3100-Sony Ericsson D750i-Nokia 5500sport-LG KP500-Nokia C6-01-Thl W200-LG G2-LG G3-Honor 8 Pro
mikosuo
Junior

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 1. 1. 2007 12:15

zabar píše:Ta statistika je zavadejici. Nerika nic o tom, jak si skutecne poradi v konkretnim pripade.

To ano, ale z mych skusenostni to mohu jen potvrdit, Avira ma take dobrou heuristiku novych viru a dobre se o ni mluvi na bezpecnostnych forach. Jinak jestli sis vsiml, tak G-Data AV tam ma nejlepsi vysledky, ale neuvedl sem ho jako nej AV, protoze pouziva Kaspersky a Bitdefender engine, co ma za nasledek spoustu BSOD a taky AV je pak nanic. Kazdy AV ma vyhody a nevyhody. AVG Free je typ nainstalovat a zapomenout, proste bezproblemovy, nevyhodou je nejnizsi detekce. Avira ma detekci nejlepsi, ale diky heuristice hlasi falesne poplachy a nema email scanner. AVS je super, ale celkem pekna zatez na PC. V podstate zalezi na uzivatelovi, jak se mu libi GUI, jas se AV chova na jeho OS.
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lucky17 1. 1. 2007 13:23

Zdá sa mi ze ked nainstalujem avast, tak mi PC bezi o 30 % pomalsie. Preto ho nerasd pouzivam..Asi si fakt kupim NOD a bude to dobre
lucky17
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod USER47 1. 1. 2007 13:33

Používám trial NOD32 a každej měsíc reinstaluju. Předtím jsem měl AVG a Avast a NOD se mi zdá nejlepší. A je nejrychlejší.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior

Odeslat příspěvekod petmal 1. 1. 2007 13:48

Ja za sebe NOD32, cena neni nijak premrstena (na kvalitu produktu).
petmal
Junior

Další stránka