paypal pls help

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod andariel4 27. 10. 2007 18:15

Mam taký problem uz dlhsie som pouzival paypal na kupu vecí z zahranicia a naposledy ked som bol na stranke paypolu tak som si chcel spraviť Verification a tam som dal 3 krat zle heslo a teraz mi nechce paypal akceptovať moju kartu(Visu) . Nevie mi niekdo poradiť čo mam robiť aby mi kartu znova akceptovali? Ci mam mam ist do banky niako paypal odblokovať? Dakujem
andariel4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrfilipi 28. 10. 2007 07:58

Nazdar.

Dole přiložrný text jsem našel v nápovědě na PayPal (je nutné nejdříve stisknout Help a pak zadat hledaný výraz, hledání z hlavní stránky nějak nefunguje). Jinak doporučuji si tam zavolat (cislo je 001 402 935 2050). Cena volani pres web je kolem 11 Kc/min, to se jeste da.
Takže zmíněný text, v kterém chtějí zaslat faxem nějaké dokumenty:
Question : What if I failed the Expanded Use Enrollment Process on my account?
Answer : To complete the Expanded Use Enrollment process use the following instructions.
Please fax the required documents to 08707 303 190.
A cover page with the following title: Attention-Global Account Expanded Use Enrollment Process. Be sure to include your name and the email address registered to your account on the cover page so we can identify your account.
A copy of a government issued photo identification listing your name.
A copy of the credit or debit card statement that shows at least the last 4-digits of the card, your name and your street address that matches the address registered in your PayPal account.
A copy of the front and back of the credit or debit card.
It may take up to 10 business days to review the information that you have provided. We will contact you after we have reviewed your documentation.

Petr
petrfilipi
Junior

Odeslat příspěvekod petrfilipi 28. 10. 2007 08:00

Jeste dodatek - volej od 15:00 do 4:00.
petrfilipi
Junior

Odeslat příspěvekod andariel4 28. 10. 2007 12:06

Nazdar Dik ako sa na to pozeram sa mi hadam viac oplatí isť do banky a vybaviť novu kartu alebo si zriadiť len nijaku co je pouzitelna len na webe. V tých otazkach je dosť vela osobných udajov tak radsej zbehenem do banky. A telefoncky by som asi z mojov anglictinou asi vela nevybavil :)
andariel4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andariel4 29. 10. 2007 14:48

tak pisal som im maila a dali mi este jednu sancu zadať spravne heslo :) juhu uz to facha :)
andariel4
Kolemjdoucí