Je bezpečné mít login v RapGetu?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod janeecko 10. 11. 2007 19:15

Ahojte....rozmyslam nad premium accountom v rapidshare a nad rapget stahovacim programom.
Je to bezpecne pouzivat??? nemoze mi tak niekto ten login ukradnut???

//edit: Lucky-x - upraven nazev topicu
janeecko
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky-x 10. 11. 2007 20:36

no takhle ja neznam nikoho komu by pres rapget ukradli ucet... a pokud sem tam zmenis heslo tak si myslim ze se ti to nesatne... ;-)
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nargon 10. 11. 2007 20:48

Ano muzou ti ukradnout heslo. Ale musis nekoho pustit ke svemu PC, nebo pres vzdalenou spravu by se ti tam nekdo musel dostat. Ale v obou pripadech by asi ukradl dat vice nez jen to heslo (a nadelal i jiny skody) a pak by ti asi bylo uplne jedno jestli ma tvoje heslo na rapid nebo ne.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod janeecko 12. 11. 2007 16:33

Tak mam login,

docital som si niekde ze na stahovanie staci byt nalogovany cez premium account, zakliknut v moznostiach direct download a uz staci pastovat linky do rapgetu...len volajako mi to netaha...pastnem linku a zacne mi to odpocitavat ako pri free accounte na rapidshare....neviete niekto poradit?
janeecko
Junior

Odeslat příspěvekod cloud_FF 12. 11. 2007 17:00

možno si tam napastoval nefunkčné linky??? :roll:
cloud_FF
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xroot 13. 11. 2007 00:54

No mi poslednich par mesicu taky rapget uz nefunguje (mam premium) Cim to je sem nezjistil:-(
フルメタル パニック!
xroot
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 13. 11. 2007 09:25

Rapget normálně funguje, ale někde jsem četl, že do přihlašovacích údajů v rapgetu musíš dát jméno (číslo), které dostaneš při zaplacení účtu. Pokud si to později změníš na jiný nick, do rapgetu stejně musíš dát to původní.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod janeecko 13. 11. 2007 10:37

tie linky urcite fungovali, skusil som priamo tahat z webu.
No prihlasovacie udaje som vobec nevyplnal, cize staci tam dat len login vravis, heslo netreba? vyskusam doma....vdaka
janeecko
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 13. 11. 2007 12:03

janeecko píše:No prihlasovacie udaje som vobec nevyplnal

Aha :)

Ne, jak login tak heslo tam dát musíš. Ale přímo na stánkách si můžeš nastavit login na něco jiného než ty čísla a s tím měl rapget problémy.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 13. 11. 2007 12:18

janeecko píše:Ahojte....rozmyslam nad premium accountom v rapidshare a nad rapget stahovacim programom. Je to bezpecne pouzivat??? nemoze mi tak niekto ten login ukradnut???

Všetko sa dá ukradnúť. Ale v prípade, že by si náhodou spozoroval nárast objemu sťahovaných dát, nie je problém okamžite si zmeniť heslo. Mne sa to za rok používania nestalo ani raz.
Ansam
Mírně pokročilý