Třetí den mi nejede mail na Seznamu

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sterivap 1. 12. 2007 15:47

ani přes Outlook ani přes webové rozhraní-a bohužel z helpdesku se nikdo nenamáhá ani slůvkem se zmínit. Super na tom je, že z webového rozhraní vidím, že tam mám 8 mailů ale dostat se tam nemůžu....interní chyba systému.... :-B :-B někdo má podobný problém? já vím, je to freemail, ale ani netuším, kde se dá taková placená služba vzít....mail tam mám snad 9 let a zatím sem problém neměl...
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod Pytlík 1. 12. 2007 15:51

Teď jsem to zkusil a bez problémů. A pokud si vzpomínám dobře, tak mně za posledních pár dnů chodily emaily, prakticky každý den. Takže chyba bude nejspíš někde u tebe (ale kde, toť otázka).
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sterivap 1. 12. 2007 16:13

no když to nejede ani přes webové rozhraní, kde to píše interní chyba systému tak u mne asi ne :D
...kdyby pes nesral-dál by došel...
sterivap
Junior

Odeslat příspěvekod www598 1. 12. 2007 16:40

Taky mě poslední dva dny nějak blbne email na seznamu a taťkovi též :-(
Některé emaily zatím nepřišli (již dva dny). A od dvou lidí to ke mně ani nejde poslat a vrací se jim.
www598
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pet52 1. 12. 2007 17:10

Skúšal som to a ide. Včera 2 maily a dnes dva + Re: .
pet52
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 1. 12. 2007 17:21

Dela mi to neco podobneho, uz tak cely tyden. Zaclo to ze dne na den. Chova se to stejne z domu, jako i ze sichty.

Pokud delam experimenty a odeslu email ze seznamu, tak je jako odeslany, ale na mou druhou adresu (u IOL.CZ), dojde, za 3 hodiny, pul dne atd.
Pokud neco odeslu z jine domeny na seznam, je to tam hned. Proste nekde dochazi k enormnimu casovemu zpozdeni.
Hodne lidi mi pak vola, jestli jsem email dostal a ono nic. A uz me to celkem zacina opravdu SR*T.
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mývalice 1. 12. 2007 17:42

Jelikož se tu objevují další případy stížností na fungování Seznamu, odkážu vás do Nejde SEZNAM.CZ.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka