Najhorsi filehosting?

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gadelat 24. 6. 2008 13:03

Musim dodat jeden subor, ale moc sa mi do toho nechce a chcem tak jeho stahovanie adresatovi co najviac zneprijemnit. Poradte nieco s co najviac limitmi a co najpomalsie, ale aby subor bolo stale mozne stiahnut. Je to nejakych 30MB.
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 24. 6. 2008 16:23

http://www.megaupload.com/

Vzdy kdyz jsem se odtud snazil neco stahnout tak jsem zjistil ze sloty pro ceskou republiku jsou obsazeny. A nestahnul jsem nic. Ale nekdy se mi povedlo najit slot po par dnech zkouseni.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Gadelat 25. 6. 2008 06:48

no ale myslim ze pre megaupload je viacero moznych sposobov, ako ho obist. Este nieco ine, menej zname?
E6850, GF8800GT, 3GB RAM (1x OCZ 1GB, 2x Kingston 1GB), Asus Maximus Formula, WD 250GB, Seasonic 400W, 19" Asus VW198
Gadelat
Junior

Odeslat příspěvekod KuciX 1. 7. 2008 20:42

jestli nema ucet na czshare, tak tam free sloty byvaji taky skoro porad obsazene a rychlost je vcelku mala... ale jede i kolem 1 Mbit..
KuciX
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Jančík 11. 7. 2008 17:59

ten czshare bych taky nedával... dá se koupit kredit pouhým odesláním sms, což není složitý a za pár korun se pak dá stáhnout docela slušnej balík dat...
I'm not normal. I'm weird.
I don't use Windows. I use Linux.
I do'n use ICQ. I use Jabber.
Tomáš Jančík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majeje 14. 7. 2008 18:58

Pre mňa je najhorší file hosting jednoznačne rapidshare.com, nielenže obmedzili rýchlosť sťahovania pre free userov ale su z ním aj problémy, ktoré sa riešia na fóre aj tu- viď pár threadov nad týmto. Inak ja som z megaupload.com nemal žiaden problém a využívam väčšinou práve megaupload lebo je najbenevolentnejší k free userom:)a dá sa ľahko obísť:) inak veľmi dobré file hostingy sú aj netload.in, filefactory.com- z týchto serverov som nikdy nemal problém ťahať vždy plnou rýchlosťou:)
majeje
Junior

Odeslat příspěvekod KuciX 14. 7. 2008 19:09

ja zas nemam problem s rapidshare, o zadnych problemech nevim
KuciX
Junior

Odeslat příspěvekod suk 17. 7. 2008 22:24

kdyby to bylo pro me tak rapidshare (neco nestahnu ani kdybych se po... {session expired...) nebo na megaupload... z mu jsem nestah nikdy nic, z rapidu sem tam neco...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JozefV 17. 7. 2008 23:13

megaupload je sranda v tom ze tam neni traffic limit za $10 na mesaic
ale rs.com je dobry az na to ze sa mi ich manager pokazil, nejde vymazat a ani naisntalovat, ani spustit... a vzdy ked kupim premium tak 4/5 mesaica na neho zabudam :p

(ale nejoblibenejsi su aj tak torrenty :) rychlost prakticky neobmedzena)
JozefV
Junior

Odeslat příspěvekod suk 18. 7. 2008 00:03

JosefV: nejlepsi je uploader na RS... jsem to nedavno pouzil, on uploadoval neco jinyho nez psal, uploadoval vse co jsem chtel, presto psal ze neco uploaduje... zbyvajici cas -250 hodin ... sranda..
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 6. 2009 22:01

Proboha, co to má znamenat? Mám zaplaceno na czshare a stahuju rychlostí 20kBps. U mě problém není, připojení katastrofálně kolísá, ve správci úloh to vypadá, jako bych poslouchal stream radio. A co je vůbec nejlepší, že ze 700MB se stáhne 550 a řekne mi to, že je staženo. Soubor samozřejmě není celej a já stahuju jak debil znova...a o kredit jsem přišel. Vážně paráda. Ale problém s rychlostmi není se všema souborama, evidentně mají víc serverů a jen některý jsou přetížený. Každopádně hnus. Nejradši bych to nějak reklamoval. Vždycky jsem stahoval v noci a jednou potřebuju něco odpoledne a nestačím se divit.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod tomas 666 23. 6. 2009 23:40

urcite ti muzu "doporucit" hellshrare, stahnout se to da s celkem slusnou rychlosti, kdyz se ti podari vyuzit free sloty - je to o rychlosti kliku a o tom, jakou dostanes captcha. zatim se mi z hellshare povedlo stahnou 2 soubory (z nekolika desitek pokusu). je to jednoznacne nejhorsi filehosting pro free usery.
tomas 666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 24. 6. 2009 08:36

tomas 666 píše:urcite ti muzu "doporucit" hellshrare, stahnout se to da s celkem slusnou rychlosti, kdyz se ti podari vyuzit free sloty - je to o rychlosti kliku a o tom, jakou dostanes captcha. zatim se mi z hellshare povedlo stahnou 2 soubory (z nekolika desitek pokusu). je to jednoznacne nejhorsi filehosting pro free usery.

Čo sa týka Hellshare - obdobná situácia je aj pre PREMIUM uživateľov. Ako premium uživateľ sa mi ešete nič nepodarilo stiahnúť a za nepodarené sťahovania mi to stále odpisuje premium body (čo by nemalo podľa ich vyhjadrenia). Takže podľa mňa Hellshare.com.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janpavlik1 9. 3. 2011 00:41

Momentalne je dost na ustupe RapidShare, kvoli podmienkam, ktore nasadili.
Podpis v rozporu s pravidly fora - odstraneno administratorem.
janpavlik1
Kolemjdoucí

Další stránka