rapidshare a 50GB limit

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Axwell 29. 10. 2008 23:11

mam informacie, ze rapidshare chce ale aj musi velmi prisne kontrolovat subory... vyzera to, ze onedlho bude na ustupe pridu dalsie servery, ale nebude dlho trvat tato vojna, lebo zase vselijaky protipiratske organizicie vsetko zakazu, no neviem co z toho bude, lebo ludia chcu tahat free nelegalne veci... takze mozno sa vybuduce nejaka velka p2p sukromna siet kde pomocou dokladneho overenia sa bude mozne pripojit... takze nastanu znova casi napalovania vo velkom lebo vacsina lamerov nebude moct tahat free ked nebudu mat pristup. Je to este daleko, ale asi takymto smerom to ide...
Axwell
Junior

Odeslat příspěvekod Yco_ 28. 12. 2008 13:10

Ahojte,

ja som pár dní neťahal, vypočítal som si (je možné tu zistiť aj niekde u nich, aby som si to porovnal so svojim count -om?), že by som mal mať k dispozícii ešte 35GB, ktoré som chcel stiahnuť za posledné tri dni, čo mám premium účet (druhýkrát mesiac), ale včera mi dovolilo stiahnuť iba 11GB v noci a dnes cez deň už len obligátnych 2.6GB. V čom je háčik?

A ešte ma zaujíma, aké máte skúsenosti s ponukami Rapidshare 31. 12.? Niekde som čítal, že sa vtedy oplatí kúpiť si premium účet na celý rok s peknou zľavou... Akú formu má tá ponuka? Je potrebné sa napr. prihlásiť na ich web tesne pred polnocou, alebo niečo podobné?

(Ak sa pre nich ešte po tejto skúsenosti rozhodnem. Chápem, že znížili limit na 2.6GB/ deň, ale dosť ma vytáča, že si ho nemôžem vyčerpať napr. v jeden deň na celý mesiac. Veď ten denný limit "mám doma" za 30 minút...)

Vďaka.
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod jirka.F 28. 12. 2008 13:25

no teď už je bohužel max naspořených dat rovno 12GB. možná u nějakých starších účtů to může být i víc, ale to nemám potvrzené
jirka.F
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 28. 12. 2008 15:54

jirka.F píše:... možná u nějakých starších účtů to může být i víc, ale to nemám potvrzené

ANO.
23.10.2008 som mal rapidshare premium účet platný do 30.3.2009 a skutočne do 30.3.2009 môžem ešte denne ťahať 10GB, (alebo pri nesťahovaní 5 dní si našetriť max 50GB). Od 1.4.2009 to bude iba denný limit 2,66GB a max. mesačný limit 80GB. Mám to vo svoom účte červeným napísané.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Axwell 28. 12. 2008 19:20

ano 12gb denne, ale iba pre ucty pred tou zmenou...
Axwell
Junior

Odeslat příspěvekod Yco_ 28. 12. 2008 22:07

@jirka.F, Ansam, Axwell

Ďakujem, páni. Vaše odpovede sa mierne rozchádzajú, ale podstata je rovnaká. 35GB už "z toho nevyžmýkam".

A čo ten Silvester?
Yco_
Junior

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 28. 12. 2008 22:40

Na RapidShare.com píšou:
A premium account enables you to download 2.66 Gigabyte per day, that’s 2.660.000.000 byte. The volume not used is automatically transferred to the following day, up to a maximum of 12 gigabyte. If the complete download capacity is used up during one day, the premium-user is able to save another 2.66 gigabyte the following day.

Předpokládám, že na vlastním webu mají informace správné.
Po snížení limitu jsem u RS Premium už neobnovil - za co bych asi tak platil, když se dá za den stáhnout násobně víc přes free? :hm Dokud se na RS nevzpamatují, mají v mém případě o platícího zákazníka méně. :-\
ron.jeremy
Junior

Odeslat příspěvekod krysimlade 10. 1. 2009 15:08

http://www.petitiononline.com/RSchange/petition.html

A jedemeeeeee

Pa Pa rapid. Uz neobnovim.
krysimlade
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petison 10. 1. 2009 16:02

Já u něj přesto zůstávám,protože pokud 80% dat které chci stáhnout jsou na rapidu tak nemá cenu přecházet k jinému.Pokud třeba dva dny nestahuju tak se mi ten limit přičte a hned se dostanu na 9 giga.Dálší výhoda jsou body,Díky bodům už jsem 3 měsíce získal zdarma a brzy bude čtvrtej.Pro mě je rapid pořád nejvýhodnější.
petison
Junior

Odeslat příspěvekod petison 10. 1. 2009 16:07

Dobrá zpráva pro všechny majitele premium účtů! Firma Rapidshare.com navýšila možnost spoření datového limitu (při jeho nevyčerpání), a to na
12 GB! Datový limit zůstává na hodnotě 2,66 GB/den, nicméně při jeho nevyčerpání nebo pouze při částečném máte nyní možnost jeho spoření, a to až do výše 12 GB dat!.
petison
Junior

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 21. 1. 2009 12:25

I s horšími podmínkami, se mi stále účet na rapidu vyplatí.
Notorický sosač nejsem, takže do limitu jsem se zatím vždy s přehledem vlezl (aniž bych se musel hlídat).
Michal.Maniak
Junior

Předchozí stránka