SMS a e-mail

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod žvejk 29. 8. 2008 19:46

Chtěl jsem se zeptat, jak je to s esemeskami a e-mailem...mohou mi smsky chodit zároveň i na e-mail? Začínám se ztrácet v přívalu nových služeb na internetu :)
žvejk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod migelde 3. 9. 2008 16:15

žvejk píše:Chtěl jsem se zeptat, jak je to s esemeskami a e-mailem...mohou mi smsky chodit zároveň i na e-mail? Začínám se ztrácet v přívalu nových služeb na internetu :)

Tak o necem takovem slysim poprve...
Milujte se a mnozte se
migelde
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fitchman 3. 9. 2008 17:20

A k cemu by ti to jako bylo? V dnesni dobe si muzes mobil synchronizovat s pocitacem, akorat by ti to zabiralo misto ve schrance a delalo by to bordel...
fitchman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod žvejk 3. 9. 2008 22:10

se synchronizací máš sice asi pravdu,ale podle mě by to bylo výhodný spíš obráceně - kdyby ti maily chodily na mobil...
žvejk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kuaker 6. 9. 2008 15:11

hmmm to by bylo docela zajimava moznost ... ukladat si veskery smsky nekam na email ... vim ze jednou takova sluzba byla nekde v zahranici, ale za kazdou SMS ktery si si na to uloziste poslal si platil myslim jako za odeslanou zpravu, coz by celou sluzbu znacne prodrazilo ...
ale jako pokud by takovou sluzbu nejakej operator nabidnul, tka by to nemuselo bejt marny ...
Kuaker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 9. 2008 15:36

žvejk: mail na mobil (zdarma) umí např. Vodafone - rozdělí do dvou SMS
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý