Download manažer pro rapidshare bez premium

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Gooorila 1. 9. 2008 09:57

Zdar
Existuje nějaký funkční downloadermanager pro Rapidshare.com, kde nemám premium?
Když jsem stahoval naposledy (pár měsíců nazpět), použil jsem tehdy rapget. Ten mi nyní nefunguje. Já nejsem moc zastánce stahování a tak stahuji opravdu velmi málo. nyní chci stáhnout videa od kolegy, který je tam hodil pro celou skupinu, ať to nemusí posílat každému zvlášť, hodil jsem linky do rapgetu a koukám se druhý den, nestáhl se ani soubor. Když to dám tahat ručně, tak to jde, ale je to 16 souborů :o/.
Do premium účtu se mi investovat nechce, nemám pro to žádné další využití. Jestli víte o něčem, co funguje, dejte vědět. Děkuji.
Gooorila
Junior

Odeslat příspěvekod wizpal 1. 9. 2008 10:29

já jich poslední dobou zkoušel více, ale ani v jednom mi to nešlo...takže bych také uvítal, kdyby někdo doporučil nějaký funkční DM. pak je ještě možnost, že si to napíšu sám, ale jelikož jsem strašně línej, tak bych nějaký ten program uvítal.

díky.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod MaVa 2. 9. 2008 00:11

Kto nezačne, neskončí!
MaVa
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 2. 9. 2008 01:08

Pokud nechcete utracet za premium, ale nevadi vam si to trosku zaplatit, tak mam reseni.
Projekt MegaRapid.
Staci se zaregistrovat, poslat SMS za 30 korun (predpokladam ze to je 16 souboru o velikosti cca 100MB)
zkopirovat tam vsechny linky pro stahovani. A v zavislosti na velikosti fronty si to bud stahnes za chvilicku do pc (vetsinou v dopolednich hodinach), nebo jestli zadas linky vecer, tak rano by to melo jit stahnout bez cekani.

Pokud to chcete, tak registraci prosim provedte pres tento link s mym ID. Vas to neovlivni a ja dostanu bonus. http://www.megarapid.eu/?partner=6639
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod XMike1 2. 9. 2008 04:07

Cryptload dokáže resetovať router a častokrát sa vie trafiť aj do captcha.
XMike1
Junior

Odeslat příspěvekod Vity 27. 9. 2008 15:27

Zkus vyzkoušet tento:
http://gigamania.zive.cz/Default.aspx?fid=9457

Proč právě tento program:
- stahování i z jiných serverů než je Rapidshare (MegaUpload, Uploaded.to...)
- intuitivní ovládání, okamžitý přehled při stahování
- clipboard monitoring
- historie stažených souborů
- vytvořeno Čechem a ne Rusem :-)
Vity
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wizpal 27. 9. 2008 16:27

Vity píše:Zkus vyzkoušet tento:
http://gigamania.zive.cz/Default.aspx?fid=9457

Proč právě tento program:
- stahování i z jiných serverů než je Rapidshare (MegaUpload, Uploaded.to...)
- intuitivní ovládání, okamžitý přehled při stahování
- clipboard monitoring
- historie stažených souborů
- vytvořeno Čechem a ne Rusem :-)

no poslední bod je dost k ničemu. nebo snad myslíš, že rus neumí tvořit software jen kvůli tomu, že je to rus. nebo naopak? fakt stupidní. :D

edit: koukám, že program je napsán v Javě. pfuj. :-S
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod Vity 27. 9. 2008 19:52

Asi si nepochopil toho smajla. Já narážel na častý výskyt spywaru a malwaru softwaru pocházejícího z této oblasti. Viděl jsem už tucet zavirovaných Rapgetů a pod.

wizpal píše:edit: koukám, že program je napsán v Javě. pfuj. :-S

Tak tomu říkám úchylka, porovnávat programy podle použitého programovacího jazyka.
Vity
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armaman 27. 9. 2008 20:34

a co tak toto
http://www.candisoft.de.vu/

ja ho pouzivam uz dlhsiu dobu obcas sa sice sekne ale nie je treba resetovat router. a maly dodatok ak mate avast tak sice hlasi infiltraciu no treba to dat premenovat a ideme dalej.
armaman
Junior

Odeslat příspěvekod christian 27. 9. 2008 20:41

wizpal píše:edit: koukám, že program je napsán v Javě. pfuj. :-S

A co jako? :roll:

Já v tom nevidím žádnej problém.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 27. 9. 2008 21:13

problém to není do té doby, dokud má uživatel rád pohádky "tisíce a jednoho megabajtu" pro javaw.exe...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Koby 23. 10. 2008 09:06

co ten us downloader? právě to zkouším a nějak se mi to nezdá
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior